LuckyHouse yorokobiya 901

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 65
6 sep - 7 sep

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

LuckyHouse yorokobiya 901 ligt in Fukushima, een wijk in Osaka. Dotonbori en Winkelcentrum Grand Front Osaka zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Universal Studios Japan™ en Osaka Aquarium Kaiyukan. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Kaart
2-chōme-6-9 Ōhiraki, Osaka, Osaka Prefecture, 553-0007

In de buurt

  • Een modern stadsgezicht met een opvallende brug over een rivier, omringd door hoge wolkenkrabbers.
    Internationaal Congrescentrum van Osaka
    2 min. rijden - 1.6 km
  • Een tuin met rijen roze, witte en paarse bloemen, omringd door bomen en een heldere lucht.
    Utsubo-park
    4 min. rijden - 2.6 km
  • Een modern gebouw met een gebogen gevel en borden in een vreemde taal.
    Wetenschappelijk museum van Osaka
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Centrale Groothandelsmarkt van Osaka
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Nakanoshima Kunstmuseum Osaka
    4 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Nodahanshin - 8 min. wandelen
  • Station Ebie - 10 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    15 min. wandelen
  • 麺家 西九条店
    15 min. wandelen
  • McDonald's
    11 min. wandelen
  • McDonald's
    16 min. wandelen
  • 麺屋 花壱
    13 min. wandelen

Over deze accommodatie

LuckyHouse yorokobiya 901

  • Hotel vlak bij Universal Studios Japan™
  • LuckyHouse yorokobiya 901 ligt in de buurt van Winkelcentrum Grand Front Osaka en heeft veel te bieden.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse en een bagageopslagruimte

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • Bagageopslag

Meer

  • Gebouwd in 2025

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoeveel kost een verblijf bij LuckyHouse yorokobiya 901?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij LuckyHouse yorokobiya 901 van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij LuckyHouse yorokobiya 901 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij LuckyHouse yorokobiya 901 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat LuckyHouse yorokobiya 901?

Dit hotel ligt in Fukushima, op 1,9 km van Internationaal Congrescentrum van Osaka en op 5 km afstand van Kyocera Dome Osaka en Dotonbori. Universal Studios Japan™ ligt op 4,8 km. Station Nodahanshin ligt op 8 minuten wandelen en naar Metrostation Yodogawa is het 9 minuten wandelen.