Geheel appartement
GOEN TACHIBANA
Geheel appartement
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 9
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Aquamarine House
Aquamarine House
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
GOEN TACHIBANA Osaka
GOEN TACHIBANA Apartment
GOEN TACHIBANA Apartment Osaka
Over deze buurt

3-14-11 Tachibana, Nishinari, Osaka, Osaka, 557-0051
In de buurt
Imamiya Ebisu-schrijn5 min. rijden - 4.0 km
Spa World5 min. rijden - 2.9 km
Tennoji-park5 min. rijden - 2.9 km- Concertzaal Zepp Namba Osaka5 min. rijden - 3.6 km
- Taihei-no-yu Namba Bathhouse5 min. rijden - 3.6 km
Lokaal vervoer
- Station Tengachaya West - 4 min. wandelen
- Station Tengachaya - 12 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 41 min. rijden
Restaurants
- かっぱ寿司 南津守店6 min. wandelen
- アナイス9 min. wandelen
- フォーミラー2 min. wandelen
- 魁力屋 岸里店10 min. wandelen
- Baby Face Planet's 南津守8 min. wandelen








