ASOBO OSAKA Kuromon 3rd ligt in Minami, een wijk in Osaka. Bewonder de natuur bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70, terwijl Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2025
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Pantoffels
Entertainment
Tv
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij ASOBO OSAKA Kuromon 3rd inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ASOBO OSAKA Kuromon 3rd uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat ASOBO OSAKA Kuromon 3rd?
Dit hotel ligt in Minami, vlak bij Kuromon Ichiba-markt en Nipponbashi. Ook Dotonbori en Namba Grand Kagetsu-theater liggen op 10 minuten wandelen. Station Nippombashi ligt op 7 minuten wandelen en naar Treinstation Namba (Nankai) is het 9 minuten wandelen.