Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over een fitnesscentrum. Dit appartement biedt 3 badkamers en een koelkast, naast een microgolfoven en een televisie. Een koffiezetapparaat/waterkoker, een vaatwasser en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger. Je kunt gebruikmaken van een koelkast, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Reiswieg
Eten en drinken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij deze accommodatie dien je uiterlijk 5 dagen vóór het inchecken de aanvullende voorwaarden en bepalingen te lezen en ondertekenen.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Regal 3 Apartment
Regal 3 Davenport
Regal 3 Apartment Davenport
Over deze buurt
dit appartement ligt in Regal Palms, een wijk in Davenport. ChampionsGate Golf Club en Reunion Resort Golf Course zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij Walt Disney World® Resort en Disney's Animal Kingdom® Theme Park. Disney's Hollywood Studios® en Epcot® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Davenport
Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 34 min. rijden
Restaurants
McDonald's
17 min. wandelen
7-Eleven
6 min. rijden
Circle K
5 min. rijden
Dutch Bros Coffee
12 min. wandelen
Twistee Treat Berry Town
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Regal 3 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Regal 3?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Regal 3 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Regal 3 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Regal 3?
Dit appartement ligt in Regal Palms, op 2 km van Highland Reserve Golf Club en op 5 km afstand van Four Corners FC en Northeast Regional Park. Lake Davenport ligt op 4,3 km.