Gehele woning

Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney

Fotogalerie voor Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney

Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en tv-meubel. Er is een groot raam met gordijnen, een plant en uitzicht op een zwembad en terrasmeubilair.
Een modern herenhuis met twee verdiepingen, een stenen gevel, een centrale ingang en twee palmbomen in de voortuin.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een glazen salontafel en een keuken op de achtergrond.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, twee nachtkastjes met lampen, een raam met zonwering en een spiegel aan de muur.
Een moderne keuken met een centraal eiland, roestvrijstalen apparatuur en een groot raam voor natuurlijk licht.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney

  • !!!Neem contact met ons op voor maandelijkse aanbiedingen (tot 3 maanden)!!! Welkom in deze gloednieuwe, moderne villa in de nieuwe wijk Hidden Forest, op slechts 15 minuten van Disney en 5 minuten van alle winkels (Walmart in de buurt) en alle grote restaurantketens. Je zult het geweldig vinden om vanaf het terras en zelfs vanuit de keuken het natuurgebied te zien. De villa ligt op een hoekperceel en je kunt aan beide kanten genieten van het uitzicht op het water. Het is echt adembenemend!! Het hele huis is gerenoveerd met hardhouten vloeren en tegels! De keuken is volledig uitgerust (vaatwasser, potten en pannen, koelkast, magnetron, oven, fornuis...). Alle vier de slaapkamers hebben smart-tv’s met kabel. De slaapkamer beneden heeft een eigen badkamer (douche). Boven: de hoofdslaapkamer (met kingsize-bed) heeft ook een eigen badkamer (douche). De twee andere slaapkamers delen een badkamer (bad). Via de prachtige schuifdeuren heb je toegang tot het zwembadgedeelte. Beneden is er een slaapkamer met een queensize-bed en een eigen badkamer. Boven kun je genieten van de enorme hoofdslaapkamer (kingsize-bed met eigen badkamer) en de prachtige tweepersoonsslaapkamer in geel thema met eigen badkamer (twee eenpersoonsbedden). Bij je reservering krijg je ook gratis toegang tot het clubhuis (fitnessruimte, verwarmd zwembad en spa, kinderspeelplaats, speelkamer). Boek het nu, anders loop je het mis. Deze accommodatie gaat enorm populair worden.

    BELANGRIJK OM TE WETEN:
    ** Zwembadverwarming is NIET inbegrepen in de huurprijs, tenzij dit specifiek in je tarief staat vermeld. Neem contact met ons op voor een prijsopgave. Je kunt het zwembad natuurlijk ook zonder verwarming gebruiken. ** Alleen de geregistreerde gasten mogen in de accommodatie verblijven. *** De zwembadverwarming wordt vóór je aankomst ingesteld op 86. De bereikte temperatuur hangt af van het weer. De zwembadverwarming draait 12 uur per dag. Er wordt geen restitutie of compensatie gegeven als de zwembadverwarming niet werkt, tenzij de gasten voor de verwarming van het zwembad hebben betaald en bewezen is dat er een technisch probleem was dat voor overlast zorgde. De terugbetaling of compensatie zal nooit hoger zijn dan het bedrag dat de gast voor de verwarming van het zwembad heeft betaald.
    ** Deze accommodatie is op basis van zelfverzorging. Bij aankomst krijg je een klein startpakket, met daarin 3 vaatwastabletten, 2 vuilniszakken, 1 nieuwe spons, 1 rol keukenpapier, 1 startpakket zeep per badkamer en 1 rol toiletpapier per toilet. Gasten zijn zelf verantwoordelijk voor het aanschaffen van extra benodigdheden indien nodig tijdens hun verblijf.

    Wat je kunt verwachten vóór het inchecken

    Net zoals wanneer je incheckt in een hotel, vereist de wet van Florida (Florida Statutes, Hoofdstuk 509.101(2)) een korte gastregistratie vóór je verblijf. We hebben dit proces volledig digitaal gemaakt, zodat het simpel en veilig is, en tegelijkertijd zowel jou als ons beschermt tegen de oplichting die helaas in de omgeving van Orlando voorkomt.

    Zo werkt het:

    Na je boeking krijg je een kort online formulier dat je moet invullen.

    Je wordt gevraagd om een foto van je identiteitsbewijs en een selfie waarop je het identiteitsbewijs vasthoudt te uploaden om je reservering te bevestigen.

    Voor extra veiligheid vragen we ook om een foto van de kaart die je voor de boeking hebt gebruikt en een selfie waarop je die kaart vasthoudt – net zoals hotels je identiteitsbewijs en creditcard controleren bij het inchecken.

    Zodra alles is geverifieerd, krijg je je digitale deurcode, zodat je direct naar je vakantiehuis kunt gaan.

    Let op: ten minste één gast moet 21 jaar of ouder zijn en tijdens het verblijf aanwezig zijn.

    Belangrijk: als de registratie niet volledig is afgerond zoals hierboven beschreven, krijgen gasten geen toegang tot de accommodatie en wordt er geen restitutie verleend. In dergelijke gevallen wordt de reservering beschouwd als een no-show.

    Belangrijke huisregels

    Roken en huisdieren zijn in geen van onze accommodaties toegestaan.

    De accommodaties zijn uitsluitend bedoeld voor vakantiegebruik en mogen niet als permanente woonplaats worden gebruikt.

    Tijdens je verblijf kunnen er onderhouds- of ongediertebestrijdingsbezoeken worden ingepland; ons team behoudt zich het recht voor om de accommodatie te betreden indien nodig.

    Borgsom

    $500 voor verblijven tot 28 nachten.
    $1.000 voor verblijven van 29 nachten of meer.

    De borg wordt van je creditcard afgeschreven en na het uitchecken terugbetaald zodra ons schoonmaak- en inspectieteam heeft bevestigd dat er geen problemen zijn. Houd rekening met een termijn van 7–14 dagen voordat de terugbetaling op je rekening verschijnt, afhankelijk van je bank of creditcardmaatschappij.

    Zwembadverwarming (optioneel)

    Beschikbaar op aanvraag voor $35 + belasting per dag (minimaal 7 dagen).

    Voor aanvragen binnen dezelfde week geldt een activeringskosten van $50.

    De verwarming is dagelijks in werking van 8.00 tot 20.00 uur, waarbij de temperatuur afhankelijk is van de weersomstandigheden.

    Annuleringsvoorwaarden

    Door deze accommodatie te boeken, ga je akkoord met de annuleringsvoorwaarden die op de boekingssite staan vermeld.

    Voor alle annuleringen geldt een administratiekostenvergoeding van 5% (afgetrokken van het reeds betaalde bedrag).

    Let op: als je het registratieproces (zoals beschreven in de incheckvoorwaarden) niet voltooit, krijg je geen toegang tot de accommodatie en wordt er geen restitutie verleend. Dit wordt beschouwd als een no-show.

    We raden je ten zeerste aan een reisverzekering af te sluiten voor extra gemoedsrust.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Four Corners. Mystic Dunes Golf Club en ChampionsGate Golf Club zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Disney Springs™ en Oude stad. Ga naar ESPN Wide World of Sports om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Walt Disney World® Resort, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Clermont
Meer vakantiehuizen in Orlando
Kaart
Clermont, FL

In de buurt

  • Een zandstrand met een rustige blauwe zee en een verre kustlijn.
    Lake Louisa State Park
    7 min. rijden - 9.9 km
  • Lake Davenport
    4 min. rijden - 5.4 km
  • Northeast Regional Park
    5 min. rijden - 6.1 km
  • Four Corners FC
    6 min. rijden - 6.5 km
  • Orange Lake Golf
    8 min. rijden - 10.7 km

Lokaal vervoer

  • Kissimmee Station - 34 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Checkers
    8 min. rijden
  • Chick-fil-A
    7 min. rijden
  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Taco Bell
    7 min. rijden
  • Valencia Restaurant
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Four Corners ligt op 10 km afstand van Northeast Regional Park, Four Corners FC en Lake Davenport. Ook Surfari Water Park en Highland Reserve Golf Club liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Beautiful New Townhome | Sleeps 8 | Splash Pool |Near Disney

9,0

Fantastisch

9,8

Netheid

8,8

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Our stay was great! It’s not to far from everything and getting in communication with the host was easy.
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Softball spring break

Nice place / clean / nice area / would recommend
7 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

We enjoyed everything. The house was nice & clean & very spacious. I recommend this property

Great experience
5 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie

good accommodation

good experience
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Comfortable, beautyfull and clean home

Without a doubt one of the cleanest vrbo i have been in. House is pretty and everything looks brand new. It is not really close to the parks but you have everything you need near (restaurant farmacy groceries etc)
5 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful townhome

The townhome is beautiful and new. The layout is perfect for families. Having a small private pool is such a great feature. We would love to stay again. If the owner could possibly have a gate for the stairs that would be awesome. The cleaners need to do better with the floors but overall it was very clean otherwise.
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

clean, comfortable and newly build condo.

Really nice home. 4 bedrooms, 3 baths. Comfortable beds. A few additions would be nice. Small chairs in bedrooms for sitting and reading. One additional chair in living room. At least one safety bar in bath with soaking tub. Helps those of us over 70. A place (perhaps a small shelf) to put a bar of soap in both the walk-in showers and the bath. Rubber mat for bathtub. Neighborhood is nice to walk in, lots of ponds nearby. Feels safe and secure. Well worth the money, close to most everything.
6 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Vacation

Felt like we were first to stay everything was new, fresh, clean. Furniture, appliances, decor was above standards. Area is new construction so getting there was a bit challenging arriving at night. I had communication issues with property management. Most of the time I communicated with voicemail which was disappointing. All worked out in the end but at the time was stressful.
5 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice Stay

We booked this townhome for our trip to Universal/Disney. It's hard to judge how far a property is from the theme parks, and this one was a bit further away than we liked, but wasn't anything outrageous. It was about 45m-1hour to Universal and about 30-45m to Disney depending on traffic. Location was nice, very peaceful, however, it was located in the back of a community with only one way in/out. Pros: Clean house, clear instructions, comfy beds, easy check-in. Cons: Cheap toilet paper (we had to run out and buy our own), some towels smelled a bit musty/moldy (definitely need to change some out, but I brought my own). Since it's a property management company communication isn't as quick as when you deal with a person who only rents one property and in turn we ended up not having the pool heated all the days we had wished. Also, could have used more amenities for cooking, the kitchen options are very sparse/basic. Overall it was a nice and we enjoyed our time in South Fl.
4 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken en locatie
Negatief: Accuraatheid advertentie
5 nachten verbleven in april 2024