Office de Tourisme de Saint-Cast-le Guildo
Bezoek Office de Tourisme de Saint-Cast-le Guildo
Plan een reis om Office de Tourisme de Saint-Cast-le Guildo te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.



Hôtel L'Adresse
Courtoisville-Sillon-Moka
De prijs was € 924, de prijs is nu € 751 per persoon
€ 751
per persoon
2 jan - 9 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Lyon (LYS) naar Rennes (RNS)
9,4/10 Uitzonderlijk! (419 beoordelingen)
Het hotel heeft een uitstekende ligging, vlak bij het strand en de oude stad van Saint-Malo. Bij aankomst werden we vriendelijk en behulpzaam ontvangen. Ook de inkom zag er netjes en gezellig uit.
Wij boekten voor vijf nachten een juniorsuite. De kamer oogde verzorgd, maar er hing voortdurend een onaangename geur die aan natte honden deed denken. Later bleek dat honden in het hotel toegelaten zijn.
De kamer kwam niet overeen met de foto’s bij de reservatie. Blijkbaar bestaan er een oudere en een vernieuwde versie van dit kamertype. Wij kregen de oudere. Het bed was comfortabel en de badkamer praktisch, maar verder bood de kamer weinig meerwaarde.
De dagelijkse schoonmaak kon beter. In een kast zat een kleine keuken. Bij de receptie zei men dat gasten zelf de afwas moesten doen. Ik heb aangegeven dat ik dit niet passend vind in een viersterrenhotel. Gezien de prijs van de juniorsuite vonden wij de prijs-kwaliteitverhouding onvoldoende.
Ook de facturatie verliep ongelukkig. Terwijl ik mijn bedrijfsgegevens nog doorgaf, werd de factuur al afgesloten en nadien niet meer aangepast.
Kortom: vriendelijk personeel en een mooie ligging, maar de kamer en service waren voor ons geen vier sterren waard.
Beoordeeld op 21 sep 2026
Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Office de Tourisme de Saint-Cast-le Guildo
Beste hotelaanbiedingen in Office de Tourisme de Saint-Cast-le Guildo
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Office de Tourisme de Saint-Cast-le Guildo

Hotel Restaurant L'Esperance
6 rue Jacques Cartier Saint-Cast-le-Guildo Côtes-d'Armor

House / Villa - Saint Cast le Guildo
Saint-Cast-Le-Guildo Bretagne

SEA VIEW Renovated house with enclosed garden (4/5 people) NEAR THE GREAT BEACH
Saint-Cast-le-Guildo Bretagne

VILLA KER JEAN, 8 PEOPLE, OCEAN VIEW, 5 MINUTES TO THE BEACH, 3x6 POOL
Saint-Cast-le-Guildo Côtes-d'Armor

The beaches and the center of the resort on foot
Saint-Cast-le-Guildo Bretagne

Quiet house, close to port, beaches, center, sightseeing and tourist activities
Saint-Cast-Le-Guildo Bretagne

Charming country stone house facing south
Saint-Cast-Le-Guildo Bretagne

VVF La côte d'Emeraude Saint-Cast-le-Guildo
12 Rue de la Mare Saint-Cast-le-Guildo

Ker Mada - 2 km de la plage
Saint-Cast-le-Guildo
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.