Colwick Hall Hotel ligt in Nottingham. Bezoek Mortimer’s Hole en Ye Olde Trip to Jerusalem, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Bridlesmith Gate en Victoria Centre Shopping Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Meadow Lane of Nottingham Greyhound Stadium. Bekijk onze reisgids voor Nottingham
Colwick Park, Racecourse Road, Nottingham, England, NG2 4BH
In de buurt
Holme Pierrepoint Country Park
9 min. rijden - 3.9 km
Universiteit van Nottingham
18 min. rijden - 8.2 km
Colwick Country Park
1 min. wandelen - 0.0 km
Nottingham Racecourse
19 min. wandelen - 1.7 km
Nottingham Greyhound Stadium
3 min. rijden - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Netherfield - 5 min. rijden
Phoenix Park Tramhalte - 31 min. rijden
Luchthaven East Midlands (EMA) - 23 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. rijden
Georgios
3 min. rijden
Toby Carvery
18 min. wandelen
Pizza Hut
5 min. rijden
Wired on Wheels
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Colwick Hall Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Universiteit van Nottingham
Bij Colwick Hall Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een Engels ontbijt (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en snelle uitcheckservice
Een feestzaal, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en badjassen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en diepe ligbaden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.00 uur in het weekend: GBP 15,95 tot 15,95 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Byron's Brasserie
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Balzaal
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Designer toiletartikelen
Diep bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: GBP 16
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: GBP 16 als je incheckt tussen 11.00 uur en 12.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: GBP 16.0
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan GBP 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer GBP 15.95–15.95 per persoon
Toeslag voor vroeg inchecken: GBP 16 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: GBP 16 als je incheckt tussen 11.00 uur en 12.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: GBP 16.0 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: GBP 30.0 per dag
Toeslag voor extra bed: GBP 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je ervoor kiest je verblijf in de accommodatie te betalen in plaats van tijdens het boeken, worden de totale verblijfskosten 48 uur voor de verblijfsdatum van je creditcard afgeschreven.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft een officiële sterrenclassificatie gekregen van VisitEngland, het Nationale Bureau voor Toerisme van Engeland.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Colwick Hall Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Colwick Hall Hotel?
Vandaag, 28 mei 2026, kost een verblijf bij Colwick Hall Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Colwick Hall Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een bedrag van GBP 16 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van GBP 16 kun je bij deze accommodatie tussen 11.00 uur en 12.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Colwick Hall Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van GBP 16.0 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Colwick Hall Hotel?
Dit hotel in Nottingham ligt op 2 km afstand van Colwick Country Park, Nottingham Racecourse en Nottingham Greyhound Stadium. Ook Meadow Lane en National Ice Centre liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Colwick Hall Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 192 van 363 beoordelingen
10 - Uitstekend
192
Gastenscore: 8 - Goed. 111 van 363 beoordelingen
8 - Goed
111
Gastenscore: 6 - Redelijk. 35 van 363 beoordelingen
6 - Redelijk
35
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 363 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 363 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy stress free stay
David
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect stay.
William
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alan
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here 10 years ago but not at same level. Evening meal good, breakfast average.
Alan
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
David
30 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a leak in the room onto the bed and my head waking me
David
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kathryn
4 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful hotel, gardens, interior, lovely staff.
Kathryn
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carol
4 jun 2025
Relaxing break
Fantastic hotel and grounds, extremely polite friendly staff couldn’t do enough to assist in our stay very accommodating
Carol
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 jan 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Xmas
Pleasant comfortable stay.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Shaun
11 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely Hotel in a lovely area . Rooms , Staff are great too
Shaun
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mike
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Lovely building beautiful scenery polite staff also welcomeing .when booking breakfast was included but wasnt when arrived but hotel.com made amendments the ro
Mike
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jayne
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There wasnt anything to dislike.it was a lovely place to stay
Jayne
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julian
9 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pleasant stay
Julian
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
3 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Colwick Hall Hotel
Lovely hotel - Nice people
David
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roger
3 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stunning property, with some beautiful rooms, lovely grounds, and good food in the restaurant. Easy parking, which is just as well as the property is a little isolated.
Roger
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service by all staff was extremely good and friendly
John
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
14 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charming property, friendly staff and quiet location. Plenty of parking. Lovely gardens and surroundings
Steven
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christopher
30 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Lovely place but just a little tired.
Christopher
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Zana
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Its was nice place to stay, but unfortunately its was an event in the hotel and was very loud music antil 11pm.
Zana
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
andrew
2 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful Hotel with a lot of character. We had a beautiful room on the serving floor with a very comfortable bed and a large bathroom
andrew
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miss
1 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very comfortable one night stay.
Lovely experience, nice touches with the decor and gardens. Very spacious rooms and big bathrooms.
Miss
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CHI WAI
2 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful place
CHI WAI
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alan
20 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Fantastic historic building with lovely walks by the lakes and the river on its doorstep.
Excellent dinner and breakfast.
Alan
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
3 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic
Love this place, excellent value, huge rooms and fantastic food. True hidden gem and will return whenever I'm in the area
David
1 nacht verbleven in januari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kally
19 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great getaway
Absolutely amazing hotel! So quiet and peaceful, lovely room and great views. Comfy bed and very nice bathroom. Staff were amazing, breakfast was also great. Would definitely stay again.
Kally
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anne
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel
Lovely room ,nice friendly staff .bar prices not to bad .didnt stay for breakfast thought it was a little bit expensive .great to have free parking .room 204 we could hear water going through bathroom radiator which was a bit annoying, every thing else was fine.
Anne
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kenneth
7 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten