10/10 – Uitstekend
Sabrina
































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 17 mrt. 2026, kost een verblijf bij Dimora Santagatha van één nacht voor twee volwassenen op 18 mrt. 2026 min. € 269, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Noto, op 10 minuten wandelen van Basilica San Salvatore, Kerk van Santissimo Salvatore en Palazzo Landolina. Ook Ducezio-paleis en Villadorata-paleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Noto ligt op 21 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster











