Gehele woning
Dimora degli Ulivi 10, Emma Villas
Fotogalerie voor Dimora degli Ulivi 10, Emma Villas





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
5 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 10200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Dimora Degli Ulivi 10 Emma Villas
Dimora Degli Ulivi 10 Emma Villas
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Buitenruimte
- Barbecue
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT089013B4JVN4ZWRD
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3823225
Over deze buurt

Noto
In de buurt
Ducezio-paleis18 min. rijden - 10.8 km
Palazzo Nicolaci18 min. rijden - 10.8 km
Kathedraal van Noto19 min. rijden - 11.2 km- Noto Antica17 min. rijden - 13.1 km
- Villadorata-paleis19 min. rijden - 11.2 km
Lokaal vervoer
- Station Noto - 22 min. rijden
- Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 92 min. rijden
Restaurants
- Bar Torrefazione Cannata13 min. rijden
- Vicolo Ristorante15 min. rijden
- Trattoria Fontana D'Ercole13 min. rijden
- Pani Cunzatu15 min. rijden
- Pasticceria Mandolfiore14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Dimora degli Ulivi 10, Emma Villas
Beoordelingen
10



