Corrado Residence - Private villa with independent apartments
CORRADO RESIDENCE (HET HELE HUIS) - OMGEVING MARZAMEMI Corrado Residence bestaat uit vier aparte, moderne appartementen, elk met een eigen ingang. Het is een prachtig pand op slechts een steenworp afstand van het zandstrand van San Lorenzo, vlak bij het stadje Marzamemi. De dichtstbijzijnde restaurants, winkels en bank liggen op 3 km afstand.
APPARTEMENT BLU – Geschikt voor 4+1 personen Appartement Blu ligt op de eerste verdieping van het huis. Binnen vind je de woonkamer met open keuken en een eenpersoonsslaapbank, met directe toegang tot het terras. Het slaapgedeelte bestaat uit twee tweepersoonsslaapkamers. Er is één aparte badkamer met douche. Buiten is er een overdekt terras met tafel en stoelen om buiten te eten, vanwaar je kunt genieten van het prachtige uitzicht op zee. Er is ook een kleine tuin met een terras met houten vloer, voorzien van ligstoelen, een zitje in de buitenlucht en een barbecue.
APPARTEMENT VERDE – Geschikt voor 4+1 personen Appartement Verde ligt op de begane grond van het huis. Binnen vind je de woonkamer met open keuken en een eenpersoonsslaapbank, met directe toegang tot het buitenterras. Het slaapgedeelte bestaat uit een tweepersoonsslaapkamer met eigen badkamer met douche, een tweede tweepersoonsslaapkamer en een aparte badkamer met douche. Buiten is er een groot overdekt terras met comfortabele banken, fauteuils en een tafel met stoelen om buiten te eten. Er is een mooie en goed onderhouden tuin en een terras met vlonders en ligstoelen.
APPARTEMENT ALBA – Geschikt voor 4+1 personen Appartement Alba ligt op de eerste verdieping van het huis. Binnen vind je de woonkamer met open keuken en een eenpersoonsslaapbank, met directe toegang tot het balkon. Binnen vind je de woonkamer met open keuken en een eenpersoonsslaapbank, met directe toegang tot het buitenterras. Het slaapgedeelte bestaat uit twee tweepersoonsslaapkamers. Er is één aparte badkamer met douche. Buiten hebben we een groot overdekt balkon met tuinmeubilair en een tafel met stoelen om lekker buiten te eten. Er is een mooie, goed onderhouden tuin en een terras met vlonders en ligstoelen.
APPARTEMENT ACQUA – Geschikt voor 4+1 personen Appartement Acqua ligt op de begane grond van het huis. Binnen vind je de woonkamer met open keuken en een eenpersoonsslaapbank, met directe toegang tot het terras buiten. Het slaapgedeelte bestaat uit één tweepersoonsslaapkamer met eigen badkamer met douche, nog een tweepersoonsslaapkamer en een aparte badkamer met douche. Buiten hebben we een groot overdekt terras met tuinmeubilair en een tafel met stoelen om lekker buiten te eten. Er is een mooie en goed onderhouden tuin en een terras met vlonders en ligstoelen.
Afstanden: Dichtstbijzijnde strand: 140 m (zandstrand) Dichtstbijzijnde winkel: 700 m Dichtstbijzijnde restaurants, winkels, bars: 3 km Marzamemi Dichtstbijzijnde luchthaven: Comiso 83 km, Catania 100 km Dichtstbijzijnde steden: Noto 20 km, Syracuse 40 km, Ragusa 70 km, Taormina 140 km
INCHECKEN: 17:00 - 21:00 UITCHECKEN: 08:00 - 10:00 TER PLAATSE CONTANT TE BETALEN: TERUGBETAALBARE BORG €800, TOERISTENBELASTING €3 PER PERSOON PER NACHT (+12 JAAR, MAX. 6 NACHTEN), VERWARMING/ELEKTRICITEIT/AIRCONDITIONING @ €0,60/KWH (MAX. 200 KWH PER WEEK PER APPARTEMENT INBEGREPEN). LAAT AANKOMEN TUSSEN 21.00 EN 24.00 UUR OF VROEG VERTREKKEN VOOR 8.00 UUR OP AANVRAAG € 40 PER APPARTEMENT.
deze villa ligt in Noto. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Civico en Teatro Comunale Vittorio Emanuele. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Feudo Maccari en Cantina Buonivini. Bekijk onze reisgids voor Noto
Zijn huisdieren welkom bij Corrado Residence - Private villa with independent apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Corrado Residence - Private villa with independent apartments inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Corrado Residence - Private villa with independent apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Corrado Residence - Private villa with independent apartments?
Deze villa in Noto ligt op 10 minuten wandelen van Ionische Zee, Lido Agua Beach en Strand van San Lorenzo. Ook Spiaggia della Spinazza en Regina Margherita Plein liggen op 3 km afstand.