dit vakantiehuis ligt in Nikko. Bezoek culturele hoogtepunten Kunstgalerij bij Suginami-park in Nikko en Museum voor Optische Illusies. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Nikko Saru Gundan en Edo Wonderland. Palladium-doolhof en Hanaichimonme-tuin van Nikko zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nikko
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa EL 5 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa EL 5 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa EL 5?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Nikko ligt op 15 minuten wandelen van Stopplaats Nikko en Watanabe-sakebrouwerij. Ook Katayama Shuzo Co., Ltd. en VVV-kantoor van Nikko liggen op 2 km afstand. Shimoimaichi-eki ligt op 8 minuten wandelen en naar Imaichi Station is het 16 minuten wandelen.