Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 35 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Kinderen tot 5 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 45.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 31 voor volwassenen en EUR 15.5 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 12 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 6.50 (enkele reis), (van 6 tot 14 jaar oud)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 28 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 35 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 45.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van ALLSAFE (Accor Hotels) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Wifi is beperkt tot een snelheid van 512 kB/seconde. Er geldt een toeslag voor een snelle internetverbinding van maximaal 100 MB/seconde.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pullman Munich?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Pullman Munich?
Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Pullman Munich van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 28 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Pullman Munich inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Pullman Munich uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Pullman Munich een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op geplande tijden beschikbaar tussen 06.00 uur en 20.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 12 per persoon.
Waar staat Pullman Munich?
Dit luxe hotel ligt in Schwabing, op 1,2 km van Englischer Garten en op 5 km afstand van Olympisch Park en BMW Welt. Ook Olympisch Stadion en Marienplatz liggen op 5 km afstand. Metrostation Nordfriedhof ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Am Münchner Tor Tram Stop is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 495 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
495
Gastenscore: 8 - Goed. 336 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
336
Gastenscore: 6 - Redelijk. 110 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
110
Gastenscore: 4 - Matig. 33 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
33
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 26 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
26
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ron
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Zeer vriendelijk personeel, de hele beleving straalt kwaliteit en klasse uit.
Ron
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wouter de
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijne kamer. Bedden goed en alles schoon. Konden al om 10.30 uur inchecken, zonder extra kosten. Ontbijt was erg goed. Locatie top. In de buurt niet heel veel te doen, maar bijna direct naast de metro richting het centrum en de Allianz Arena. Zou dit hotel zeker aanraden!
Wouter de
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marnix
25 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Er is weinig in de buurt te doen, het hotel is prima, mooie ruime kamers. Parkeren is duur.
Marnix
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 aug 2023
Positief: Personeel en service
Ideaal hotel voor citytrip of als tussenstop
Het ideale aan dit hotel was de ligging, dichtbij de metro, mogelijkheid om je auto ondergronds te parkeren. Maar niet geschikt voor electrische auto's. Het ontbijt was basic en ongezellige refter wat ik niet gewend ben bij Pullman Hotel. Ik vond wel dat de vuilbakje in de badkamer vies was, het was een oud en versleten vuilbakje, een contrast met de rest.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sabina
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Solides 4-Sterne-Hotel mit schönem
Sauna-Bereich und tollem Frühstücksbuffet.
Ideale Lage für einen Städte-Trip nach München.
Sabina
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roseanne
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We have stayed at this hotel on several occasions,,staff ,breakfast ,location all fantastic and that’s why we keep returning,,just been there for a week and going back in September ,,,fantastic hotel and supermarket and coffee shop right next to it so handy ,,,love it 😊
Roseanne
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Damien Kin Yip
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s clean and well maintained
Damien Kin Yip
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Monica
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed the spa in particular. We had a comfortable night's sleep and enjoyed the coffee in the morning.
Monica
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pratik
31 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Big rooms, staff was good, had nice stay
Pratik
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
patrick
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Bien situé et confortable
patrick
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kerstin
16 feb 2026
Hat alles gepasst.
Kerstin
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Scot
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good all round really. Nothing to complain about at all but nothing outstandingly amazing either. Solid.
Scot
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jane
11 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excellent amenities, super clean and very friendly. Loved my delicious breakfast every morning.
jane
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anders
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Super godt hotel
Anders
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ann-Kathrin
30 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Alles gut :-)
Ann-Kathrin
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natalie
24 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Alles war sehr zufrieden stellend
Natalie
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wolfgang
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sehr netter Empfang
Wolfgang
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nandini
25 feb 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
All good . Need help in getting membership # added to booking
Nandini
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fernando
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
great place, great rooms. Nice quiet area only 4 minutes' walk to U-Line Metro into the heart of the city.
Fernando
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Uwe
10 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer toll, guter Service; gute Bar mit Essen bis 22:30 Uhr
Uwe
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabian
22 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war hervorragend. Sauber, angemessen groß, schön dekoriert. Wir sind zu zweit gereist um uns München anzugucken und der Ausgangspunkt war super dafür.
Fabian
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vivian
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and amenities, the room was comfortable and tidy.
Vivian
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
floripes
17 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice room
floripes
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer gut, Personal sehr freundlich und hilfsbereit, top Frühstück
Christian
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mary
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, close to transport, comfy beds, everything was clean and nice. Great bar/restaurant too.