Morena Hotel Morogoro

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Morena Hotel Morogoro

  • Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in de zakenwijk
  • Een gratis continentaal ontbijt, gratis toegang tot een waterpark en 3 poolbars verwelkomen je bij Morena Hotel Morogoro. Ga lekker eten bij de 2 restaurants ter plaatse. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een swim-up bar en dagelijks een gratis receptie.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een buitenzwembad en een kinderzwembad met een waterglijbaan, gratis cabana's en ligstoelen
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Lokale shuttleservice, conciërgeservice en vergaderruimtes
    • Barbecues, tuinmeubelen en gratis kranten
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 118 kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij open haarden en laptopwerkplekken, naast leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Ledtelevisies van 45 inch met satellietzenders
    • (kleer)kasten, aparte eetruimtes en een privékok

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Diner: USD 10

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.30 uur
Bij overnachtingen op 25 december is het tarief voor het traditionele traditionele galadiner op Kerstmis bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Bij overnachtingen op 24 december is het tarief voor het traditionele galadiner op kerstavond bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Bij overnachtingen op 1 januari is het tarief voor het traditionele Nieuwjaarsdag-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Bij overnachtingen op 14 februari zijn de kosten voor het traditionele Valentijnsdag-galadiner in de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Beschikt Morena Hotel Morogoro over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.30 uur geopend.

Zijn huisdieren welkom bij Morena Hotel Morogoro?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Morena Hotel Morogoro inchecken?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Morena Hotel Morogoro uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Morena Hotel Morogoro?

Dit gezinsvriendelijke hotel in Morogoro ligt in de zakenwijk, op 5 km afstand van Jamhuri Stadium en Ardhi-universiteit Moro. Sokoine-landbouwuniversiteit ligt op 6,5 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,0

7,6

Netheid

2,0

Voorzieningen

6,4

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 6 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Tom

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall a decent place to stay. Rooms were clean, staff were largely friendly. Food in the restaurant was good but the service varied from slow to abysmal.
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Hiroshi

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Anyway, the room was spacious and comfortable.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

José Jaime

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hen
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

IBRAHIM E

Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Needs up keeping
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Gary

Negatief: Personeel en service, voorzieningen
We stayed a few nights while in Morogoro and then switched to the Nashera which was far, far superior. This hotel was dark. The staff were not at all friendly. The food was awful, especially the breakfast. Upon checking in, the room had a bad smell, and the bathroom had sewer smells coming in, (although at times they weren't there). There is a slum right next door with a dog that barked at night. This one is rated 6.4 and the Nashera is 8.0. Stay at the Nashera.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Russell

2 nachten verbleven in juni 2025