Gehele woning
Villa bonito
Fotogalerie voor Villa bonito





Populaire voorzieningen
- Keuken
- Airconditioning
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Villa bonito
- Villa Bonito – Take It Easy at This Unique & Tranquil Getaway
Escape to serenity at Villa Bonito, a charming retreat designed for rest and relaxation. Perfect for solo travelers or couples, this peaceful hideaway accommodates 2 guests with 1 cozy bedroom, 1 comfortable bed, and a modern private bath. Whether you're sipping your morning coffee on the terrace or unwinding after a day of exploration, Villa Bonito offers the ideal setting to slow down and savor the moment.
Discover the quiet charm. Recharge. Take it easy—Villa Bonito is waiting.
Gelijkaardige accommodaties

Voyager Beach Resort
Mombasa
Voyager Beach Resort
Mombasa
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- All-inclusive beschikbaar
- Kinderzwembad
8.8 van 10, Voortreffelijk, 813 beoordelingen
8,8
Voortreffelijk
813 beoordelingen
De prijs is € 215
€ 215
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Severin Sea Lodge
Mombasa
Severin Sea Lodge
Mombasa
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Spa
- Waterglijbaan
9.2 van 10, Fantastisch, 287 beoordelingen
9,2
Fantastisch
287 beoordelingen
De prijs is € 175
€ 175
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov

Sarova Whitesands Beach Resort & Spa, Mombasa
Mombasa
Sarova Whitesands Beach Resort & Spa, Mombasa
Mombasa
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- All-inclusive beschikbaar
8.8 van 10, Voortreffelijk, 396 beoordelingen
8,8
Voortreffelijk
396 beoordelingen
De prijs is € 273
€ 273
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Jumeirah Beach Front Apartments
Mombasa
Jumeirah Beach Front Apartments
Mombasa
- Zwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Voortreffelijk, 44 beoordelingen
8,6
Voortreffelijk
44 beoordelingen
De prijs is € 111
€ 111
inclusief belastingen en toeslagen
27 okt - 28 okt

Serena Beach Resort and Spa
Shanzu
Serena Beach Resort and Spa
Shanzu
- Op privéstrand
- Zwembad
- Bubbelbad
- Inclusief ontbijt
9.2 van 10, Fantastisch, 244 beoordelingen
9,2
Fantastisch
244 beoordelingen
De prijs is € 196
€ 196
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Neptune Beach Resort
Mombasa
Neptune Beach Resort
Mombasa
- Zwembad
- All-inclusive
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
7.6 van 10, Goed, 58 beoordelingen
7,6
Goed
58 beoordelingen
De prijs is € 226
€ 226
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov

Mzima Beach
Diani Beach
Mzima Beach
Diani Beach
- Op privéstrand
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
9.2 van 10, Fantastisch, 16 beoordelingen
9,2
Fantastisch
16 beoordelingen
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov

Diani Reef Beach Resort & Spa - Your Beachfront Bliss Awaits
Diani Beach
Diani Reef Beach Resort & Spa - Your Beachfront Bliss Awaits
Diani Beach
- Zwembad
- All-inclusive beschikbaar
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
8.0 van 10, Zeer goed, 414 beoordelingen
8,0
Zeer goed
414 beoordelingen
De prijs is € 179
€ 179
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov

PrideInn Flamingo Beach Resort & Spa Mombasa
Shanzu
PrideInn Flamingo Beach Resort & Spa Mombasa
Shanzu
- Zwembad
- Spa
- All-inclusive beschikbaar
- Kinderzwembad
8.6 van 10, Voortreffelijk, 90 beoordelingen
8,6
Voortreffelijk
90 beoordelingen
De prijs is € 158
€ 158
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Southern Palms Beach Resort
Diani Beach
Southern Palms Beach Resort
Diani Beach
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- All-inclusive
- Spa
8.4 van 10, Zeer goed, 248 beoordelingen
8,4
Zeer goed
248 beoordelingen
De prijs is € 406
€ 406
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt
Over deze buurt
deze villa ligt in Tudor, een wijk in Mombasa. Verken de plaatselijke natuur bij Nyali Beach en Bamburi Beach. Mamba Village en Wild Waters zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mombasa
Meer villa's in MombasaMombasa, Mombasa County
In de buurt
Nyali Beach10 min. rijden - 6.6 km- Mombasa Island18 min. wandelen - 1.6 km
- Sikh Temple3 min. rijden - 2.2 km
- Shree Cutch Satsang Swaminarayan Temple3 min. rijden - 2.2 km
- Jain Temple3 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
- Mombasa (MBA-Moi Intl.) - 17 min. rijden
Restaurants
- Minalove Sports Bar10 min. wandelen
- Campus place Pub and Resturant5 min. wandelen
- Lamyaz Caffe2 min. rijden
- Le Sega Cafe12 min. wandelen
- Soy Restaurant & Cafe2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa bonito?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa bonito inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa bonito uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa bonito?
Deze villa ligt in Tudor, op 3 km afstand van Mombasa Island, Sikh Temple en Shree Cutch Satsang Swaminarayan Temple. Ook Jain Temple en Two Tusks liggen op 5 km afstand.