Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Bayview
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met pillowtop. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte met zetelbedden. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben lakens van Egyptisch katoen en donsdekens. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Melbourne is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Wit zandstrand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Pillowtop-matras
Slaapbank
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Airconditioning
Draagbare ventilator
Plafondventilator
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In de buitenwijken
In een historische wijk
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent AUD 2.2 aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
De accommodatie berekent een toeslag van AUD 2.2 op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bayview Apartment Williamstown
Bayview Williamstown
Bayview Apartment
Bayview Williamstown
Bayview Apartment Williamstown
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Williamstown, een wijk in in Melbourne, en ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand. Bezoek Williamstown Botanic Gardens, een populaire bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Williamstown Beach en Commonwealth Reserve. Ook Ferguson Street en Williamstown Railway Museum zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Melbourne
Melbourne, Victoria (MEB-Essendon) - 29 min. rijden
Restaurants
Hobson's Bay Hotel
3 min. rijden
The Kiosk by d'Asporto
10 min. wandelen
Sebastian
13 min. wandelen
Monzarella Italian Restaurant
3 min. rijden
Hot Wings Charcoal Chickens
15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bayview?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Bayview inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Bayview uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Bayview?
Dit appartement ligt in Williamstown, op 15 minuten wandelen van Williamstown Beach, Ferguson Street en Williamstown Botanic Gardens. Ook Williamstown Railway Museum en Commonwealth Reserve liggen op 2 km afstand. Williamstown Beach Station ligt op 13 minuten wandelen en naar Williamstown Station is het 27 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Bayview
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
10
Locatie
6,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jan 2019
Positief: Netheid, comfort kamer
Ydemærket! Tæt på stranden.
God beliggenhed, tæt på stranden og ikke langt fra bycentrum. Lejligheden var rigtig fin, men vi havde lidt problemer med aircondition, vaskemaskine og opvasker, som desværre varede al den tid vi var der! Vi løb tør for toiletpapir, og måtte selv id og købe noget nyt, 2 dage før vores afrejse.
Men overordnet et fint sted!