Le Laurier - MAYRAC - Gîte
Plattelandsaccommodatie in Mayrac
Fotogalerie voor Le Laurier - MAYRAC - Gîte





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

MAYRAC, Vallée de la Dordogne Lotoise
In de buurt
Regionaal Natuurpark Causses du Quercy3 min. rijden - 3.8 km- Abbaye Sainte-Marie7 min. rijden - 7.7 km
- Musée de l'Automate7 min. rijden - 7.7 km
- Cheval Rando Équitation7 min. rijden - 7.8 km
- Quercyland7 min. rijden - 8.1 km
Lokaal vervoer
- Station Souillac - 15 min. rijden
- Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne) - 29 min. rijden
Restaurants
- Plein Sud9 min. rijden
- L'aromate7 min. rijden
- Les Tilleuls10 min. rijden
- Au Hazard Balthazar9 min. rijden
- Le Grand Café9 min. rijden
Over deze accommodatie
Le Laurier - MAYRAC - Gîte
Gelijkaardige accommodaties

Le cytise - MAYRAC - Gîte
Le cytise - MAYRAC - Gîte
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
46G12250








