Gehele woning
Villa Ivan, (15515), Vinišce, hr
Deze villa bevindt zich aan het strand en biedt onder andere een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa Ivan, (15515), Vinišce, hr





Gehele woning
4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

3 bedroom lovely home in Vinisce
3 bedroom lovely home in Vinisce
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
15515
Over deze buurt

Vinišce, Trogir riviera
In de buurt
Baotic Marina27 min. rijden - 19.2 km
Strand van Primosten35 min. rijden - 29.9 km- Historisch Gebied van Trogir29 min. rijden - 21.0 km
- Haven van Trogir31 min. rijden - 21.7 km
- Hoofdplein Trogir31 min. rijden - 21.4 km
Lokaal vervoer
- Kaštel Stari Station - 46 min. rijden
- Split (SPU) - 43 min. rijden
Restaurants
- Konoba Didina Dika42 min. rijden
- Vela Rina Beach240 min. rijden
- Haven Blue Lagoon192 min. rijden
- Shkoy Beach Club192 min. rijden
- Kupinica11 min. wandelen








