Beach front apartment in Marina with house sea view
Met een prachtig uitzicht op de baai van Marina, verwelkomt deze vriendelijke vakantiewoning in de buurt van het strand u.
Welkom in deze aangename vakantiewoning op de 1e verdieping van een flatgebouw. Hier kunt u het uzelf comfortabel maken met uw familie. Bereid 's ochtends een stevig ontbijt in de keuken en geniet ervan met vers gezette koffie op het mooie terras met uitzicht op de baai. Na actieve dagen aan zee of in de omgeving kunt u 's avonds met de voeten omhoog op de bank of barbecueën op het terras en daarna kaarten.
s Ochtends hoeft u alleen maar uw badhanddoek over uw schouder te gooien en de paar meter naar beneden te lopen naar het heerlijke kiezelstrand. Het prachtige strand biedt u vele voorzieningen en nodigt u uit om een korte wandeling door het dorp te maken en de jachthaven met zijn middeleeuwse toren te ontdekken. Bezoek ook de omliggende steden, zoals Trogir, waarvan de oude stad op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat. Plan ook een dagtocht naar de prachtige stad Split en ontdek de rijke geschiedenis van de havenstad of ga uitgebreid winkelen.
Geniet van de zon in Kroatië en keer met veel mooie herinneringen terug naar huis!
dit appartement ligt aan het water in Marina. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Historisch Gebied van Trogir en Noordpoort. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Baotic Marina en Haven van Trogir. Lavendel Labyrint en Biblical Garden Stomorija zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marina
Zijn huisdieren welkom bij Nice apartment in Marina with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nice apartment in Marina with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nice apartment in Marina with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nice apartment in Marina with WiFi?
Dit appartement ligt aan het water, op 15 km afstand van Baotic Marina, Groene Markt en Historisch Gebied van Trogir. Ook Eks Fanfogna-park en Noordpoort liggen op 15 km afstand.