Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach
Luxe villa in exclusieve La Finca de Marbella. Gelegen in het populaire golfresort Rio Real in een rustige woonwijk die gedomineerd wordt door glooiende hellingen met olijf- en naaldbomen, stranden, duinen en uitzicht op zee. Ontworpen door een vooraanstaande architect, deze prachtige villa biedt een ruime open lounge die het extra voordeel heeft van volledig glijdende glasgordijnen aan 2 kanten. Deze kunnen gemakkelijk worden ingetrokken, waardoor de hele kamer wordt opengesteld voor het terras met eethoek en een koffieruimte en ook directe toegang tot de ligweide met 4 ligstoelen en het verwarmde eigen zoutwaterbad dat 's nachts verlicht is. De villa is prachtig ingericht door de in de European Property Award gebouwde interieurontwerper Andrea Bock, in een eigentijdse stijl, passend bij de sfeer van La Finca, die bekend staat om zijn luxe afwerking en styling. De lounge beschikt over een chaise longue met een verstelbare rug, een open haard en een prachtig thuistheater met 77 "Sony AI OLED T. V. stealth-akoestiek en IPTV-box. Het eetgedeelte biedt plaats aan 8 personen, open naar de volledig uitgeruste keuken met kookeiland, dubbele koelkast met vriesvak, een kraan met gefilterd drinkwater en een Nespresso-apparaat met schuimmachine. Het servies is wit fijn porselein. Aangrenzend is een bijkeuken met wasmachine ook toegankelijk vanuit de tuin. Op de begane grond is een grote slaapkamer met een tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden, een eigen badkamer en openslaande deuren naar de tuin. Het is normaal gesproken opgemaakt als een tweepersoonsbed en als er twee aparte bedden nodig zijn, moet dit van tevoren worden gemeld. Er is ook nog een W.C. op de begane grond. De marmeren trap brengt u naar de bovenverdieping waar zich nog 3 slaapkamers bevinden. De slaapkamer heeft een en-suite badkamer en grote ramen aan 2 zijden met toegang tot het grote bovenste terras met een prachtig uitzicht op de zee. Het heeft een kingsize (180) matras. Slaapkamer 3 heeft ook zip-lock-bedden die kunnen worden gemaakt als een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden en directe toegang tot het bovenste terras Slaapkamer 4 heeft een kingsize bed (150) en directe toegang tot het bovenste terras met 2 ligstoelen. Er is nog een badkamer met dubbele douche voor het gebruik van de bovenste slaapkamers 3 en 4. De villa is overal voorzien van elektrische blinds van hoge kwaliteit. Alle badkamers zijn afgewerkt in marmer en hebben vloerverwarming. Er is overal airconditioning. Het terras is uitgerust met elektrische luifels die automatisch inschuiven als de wind opraakt. Het zoutwaterbad wordt onderhouden door het personeel ter plaatse en kan indien nodig worden verwarmd. Er is een afgesloten privé-ingang met parkeergelegenheid voor twee auto's op het terrein.
deze villa ligt vlak bij een waterpark en vlak bij het strand in Marbella. Marina Marbella en Puerto Banús zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Playa Puerto Banús verkennen. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Auditorio Marbella en Auditorio Marbella. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Marbella
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 47 min. rijden
Restaurants
Playa Padre
7 min. rijden
M. Wok
8 min. rijden
McDonald's
8 min. rijden
Cafe Luz de Luna
8 min. rijden
Starbucks
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach ?
Deze villa ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Playa el Pinillo en Malaga Provincie Stranden. Ook Arco de Marbella en Playa del Cable liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Stunning 4 bed Marbella villa, private (heated) pool, Air Con, WIFI nr beach
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
bertrand s.
26 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent séjour
Très belle villa dans quartier prise. Piscine bien chauffée car très important en avril
8 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
paul h.
18 jun 2019
Fabulous Villa
Excellent location. 10min drive to Marbella old town. The villa itself is stunning. The finish and appliances are top end. 77inch sony TV, built in speakers inside and outside, induction cooker, luxury furniture, bedding, electric blinds. Views out to the sea from the upper terrace.
Management team extremely professional. Meet at check-in and ran through how to use all the equipment. Organised a later check-out at the last minute. Oven wasn't working (first time it was ever used I think) and a team came to fix it early the next morning. Pool cleaned during our stay.
We had a really great holiday at the Villa. There is still some constuction ongoing in the development but it is kept very clean. Would highly recommend.
7 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
lynn r.
21 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amazing villa
Have a great week in this amazing villa. Loads of space and everything we needed for the week. Tricia and Frances were both fantastic with any help we needed. Would recommend this property to anyone looking for a luxury stay away in five star surroundings.
We hope to visit again!
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
sharon e.
19 aug 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful
Fantastic villa, excellent check in and out , would absolutely book again