Shell Residences MOA by darpm bevindt zich in Barangay 76, een wijk in Pasay, en ligt in de uitgaansbuurt. SM Winkelcentrum van Azië en Greenbelt Shopping Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Manila Ocean Park en BGC Arts Center. The Mall of Asia Bay Area Amusement Park en Star City (amusementspark) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pasay
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Shell Residences MOA by darpm
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een kinderzwembad en een buurtwinkel. Je vindt er ook meertalig personeel. Elk appartement biedt een wasmachine/droogkast en een eetruimte, plus gratis wifi en een smart-tv met digitale zenders. Een zitruimte, Netflix en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Shell Residences MOA by darpm heeft 5 kamers met wasmachines/drogers en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers hebben een eetruimte. Elke smart-tv van 37 inch heeft digitale zenders en Netflix. In dit appartement in Pasay is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen. Gasten jonger dan 3 jaar oud worden niet tot het zwembad toegelaten.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (76 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kruidenier/supermarkt
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
5 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 18.00 uur, en van zaterdag t/m zaterdag tussen 09.00 uur en 12.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Tussen 22.00 uur en 07.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Zwembadtoeslag: PHP 150 per persoon per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: GCash, PayMaya en PayPal
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Gasten van minder dan 3 jaar oud worden niet toegelaten in het zwembad. Gasten jonger dan 12 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten in
het zwembad.
Veelgestelde vragen
Beschikt Shell Residences MOA by darpm over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Shell Residences MOA by darpm?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Shell Residences MOA by darpm van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 55, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Shell Residences MOA by darpm?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Shell Residences MOA by darpm inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Shell Residences MOA by darpm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Shell Residences MOA by darpm?
Dit appartement ligt in Barangay 76, op 2 km afstand van Mall of Asia Arena, SM Winkelcentrum van Azië en Manila Bay. Ook SMX Convention Center en The Mall of Asia Bay Area Amusement Park liggen op een kwartiertje wandelen. LRT-station Baclaran ligt op 22 minuten wandelen en naar Station Taft Avenue is het 23 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Shell Residences MOA by darpm
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,8
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 9 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Raul
Reisde met partner
2 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amenities. Close to the airport and shopping.
Raul
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Raul
Reisde met partner
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to everything. Easy check in.
Raul
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Tizon
25 nov 2025
綺麗でした
Tizon
6 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Verna
5 okt 2025
Verna
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Roderick
Reisde met familie en kleine kinderen
21 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to MOA
Roderick
2 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 aug 2025
Positief: Netheid
Not quite what it seems
Stay was ok. Be warned you have to pay to use the pool, per person per day, something that is stated after booking. I was staying with two children so you can imagine the actually nightly rate is a lot higher if you want to use the facilities it describes on the website. Misleading and quite annoying. I then had to raise with hotels.com who basically told me to send them receipts after the booking. The property does not offer receipts, so all in all, a bad experience again!