Casa del Sol ligt vlak bij het strand in Manglaralto. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Montañita en Playa de Olon. Acuario Valdivia en Machalilla Nationaal Park zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals surfen/bodyboarden. Bekijk onze reisgids voor Montanita
Guayaquil (GYE-Jose Joaquin de Olmedo Intl.) - 177 min. rijden
Restaurants
Jaja En Balsa
1 min. wandelen
Áurea
1 min. wandelen
Por Que No? Lounge And Bar
2 min. rijden
Ruta Del Sol Restaurante
2 min. rijden
Abad Lounge
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa del Sol
Pension vlak bij Strand van Montañita
Casa del Sol is niet ver van Playa de Olon en verwent gasten met een gratis à la carte ontbijt, een terras en een tuin. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis fietsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een waterkoeler
Hulp bij uitstappen/tickets, barbecues en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa del Sol bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 1 kilometer van de accommodatie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Ecotours
Fitnesslessen
Gratis fietsenverhuur
Yogalessen
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Meer
Plafondventilator
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De accommodatie rekent 5.8 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 10 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 90 per voertuig (enkele reis)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
De accommodatie berekent een toeslag van 5.8 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Sol Hostel Montañita
Casa Sol Hostel Manglaralto
Casa Sol Manglaralto
Hostel/Backpacker accommodation Casa del Sol Manglaralto
Manglaralto Casa del Sol Hostel/Backpacker accommodation
Casa del Sol Manglaralto
Casa Sol Hostel
Casa Sol
Hostel/Backpacker accommodation Casa del Sol
Casa del Sol Guesthouse
Casa del Sol Manglaralto
Casa del Sol Guesthouse Manglaralto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa del Sol?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Casa del Sol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa del Sol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Casa del Sol een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 90 per voertuig.
Waar staat Casa del Sol?
Dit pension ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Strand van Montañita en Montañita Point. Ook Montanita Spaanse School en Kerk van Montañita liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa del Sol
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met partner
1 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice
David
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Visam
7 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buddha having fun
Loved it! Great for solo travellers, great location if you want to be a little off the main bars/clubs, great for relaxation and, most importantly, a good laugh (just talk to Jackson or spend some time at the bar). Daniela was super helpful and available for any questions. Breakfast was delicious and the ambient in general is marvellous. I had i hard time leaving ;(