Roberto

2.5-sterrenaccommodatie
Hostel in Calvia, op wandelafstand van Playa de Palma Nova

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Roberto

Uitzicht vanuit accommodatie
Uitzicht vanuit accommodatie
Uitzicht vanuit accommodatie
Uitzicht vanuit accommodatie
Uitzicht vanuit accommodatie

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Kameropties

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
JAIME I, 4, Calvia, Balearic Islands, 07181

In de buurt

  • Playa de Palma Nova - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Jachthaven van Puerto Portals - 3 min. rijden - 3.9 km
  • Katmandu Park - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Playa Cala Mayor - 6 min. rijden - 9.0 km
  • Haven van Palma de Mallorca - 8 min. rijden - 11.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Marratxí Pont d'Inca - 15 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 30 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬8 min. wandelen
  • ‪Restaurante Ciro's - ‬6 min. wandelen
  • ‪Bar Cayuco - ‬3 min. wandelen
  • ‪Max Garden - ‬13 min. wandelen
  • ‪Il Chiringo - ‬12 min. wandelen

Over deze accommodatie

Roberto

Hostel vlak bij Playa de Palma Nova
Vlak bij Jachthaven van Puerto Portals biedt Roberto alles wat je nodig hebt.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse

Talen

Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)

Gezinsvriendelijk

  • Woonkamer

Kamervoorzieningen

Meer

  • Woonkamer

Beleid

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.28 per persoon, per nacht voor maximaal 9 nachten en daarna EUR 0.14. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei t/m 31 oktober EUR 1.10 per persoon, per nacht voor maximaal 9 nachten en daarna EUR 0.55. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Roberto Hotel Palmanova
Roberto Palmanova
Roberto Hostel PALMANOVA
Roberto Calvia
Roberto Calvia
Roberto Hostel/Backpacker accommodation
Roberto Hostel/Backpacker accommodation Calvia

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Roberto?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Roberto voor parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Waar staat Roberto?

Dit hostel ligt in Palmanova, op 10 minuten wandelen van Golf Fantasia en Playa de Palma Nova. Jachthaven van Puerto Portals ligt op 3,7 km.

Beoordelingen over Roberto

Beoordelingen

8,4

Zeer goed

405 externe beoordelingen