Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa Hillson

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Hillson

Terras
Woonruimte
Woonruimte
Voorkant van accommodatie
Terras

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Hillson

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Villa Hillson biedt onder andere een terras en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Gasgrills
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Villa Hillson hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Wasmachines en strijkplanken/strijkijzers

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 privébadkamers

Buiten

  • Gasbarbecue
  • Terras
  • Volledig omheind

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 4 kg per huisdier
  • Toeslag: EUR 50 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 50 per huisdier, per verblijf

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden en katten zijn toegestaan

2 in totaal (tot 4 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante schadeborg: EUR 300 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 31 oktober

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Hillson over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Hillson?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 4 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Hillson inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Hillson uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Hillson?

Deze villa in Makarska ligt op 2 km afstand van Schrijn van Vepric en Strand van Makarska. Ook Promenade van Makarska en Haven van Markarska liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk