dit hotel ligt in Majorda. Paul John Distillery en Haven van Vasco da Gama zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Margao Market en Vasco's Municipal Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Pandit Jawaharlal Nehru Stadium of Fatorda Stadium. Bekijk onze reisgids voor Majorda
Majorda, GA
In de buurt
Strand van Majorda
11 min. rijden - 4.5 km
Colva Beach
21 min. rijden - 4.5 km
Mãe de Deus-kerk
17 min. wandelen - 1.4 km
Benaulim Beach
43 min. rijden - 11.3 km
Cavelossim Beach
63 min. rijden - 22.3 km
Lokaal vervoer
Station Majorda - 9 min. wandelen
Dabolim Airport (GOI) - 33 min. rijden
Restaurants
Alila Diwa Goa
5 min. rijden
Fish Ka Bar “N” Restaurant Goa
5 min. rijden
Bistro
5 min. rijden
VIVO @ Alila Diwa Goa
5 min. rijden
Cota Cozinha
5 min. rijden
Over deze accommodatie
rodrigues residency
Hotel vlak bij Colva Beach
rodrigues residency biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij rodrigues residency hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie hots001356
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij rodrigues residency?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij rodrigues residency inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij rodrigues residency uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat rodrigues residency?
Dit hotel in Majorda ligt op 1,1 km van Mãe de Deus-kerk en op 5 km afstand van Strand van Majorda en Go-Kart Racing. Ook Uttorda Beach en Arossim Beach liggen op 5 km afstand. Station Majorda ligt op 9 minuten wandelen.