Geheel appartement
Bellavista Albonago
Appartement met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Meer van Lugano
Fotogalerie voor Bellavista Albonago





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
via al Roccolo 2, Lugano, Ticino, 6962
In de buurt
Monte Brè14 min. wandelen - 1.2 km
Palazzo dei Congressi3 min. rijden - 2.1 km
Meer van Lugano7 min. rijden - 2.1 km- Station van Funicolare Monte Brè - Cassarate12 min. wandelen - 1.0 km
- Centro Esposizioni Lugano17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Lugano (QDL-Station Lugano) - 12 min. rijden
- Station Lugano Funicular - 17 min. rijden
- Lugano (LUG-Agno) - 24 min. rijden
Restaurants
- Ristorante Del Sole16 min. wandelen
- Lanchetta6 min. rijden
- Pane & Zucchero6 min. rijden
- Martini Lounge Caffé5 min. rijden
- Ristorante Vetta Monte Brè9 min. rijden
Over deze accommodatie
Bellavista Albonago
Gelijkaardige accommodaties

La Maison du Bonheur
La Maison du Bonheur
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: CHF 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
- Toeristenbelasting: CHF 0.15 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bellavista Albonago Lugano
Bellavista Albonago Apartment
Bellavista Albonago Apartment Lugano








