2/10 – Ontzettend slecht
Mouna



















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 16 jan. 2026, kost een verblijf bij Lovely 3-bedroom villa in Tamaris van één nacht voor twee volwassenen op 17 jan. 2026 min. € 225,01, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Deze villa in Dar Bouazza ligt op 20 km afstand van Morocco Mall, Strand van Ain Diab en Het Heiligdom van Sidi Abderrahman. Ook Anfaplace Winkelcentrum en Boulevard de la Corniche liggen op 25 km afstand.



