Hotel Makedonia

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,4 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel Makedonia

  • Hotel vlak bij Emirates Stadion
  • Hotel Makedonia biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een 24-uurs receptie
    • Rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de uitstekende staat van de accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
    • Flatscreentelevisies van 22 inch met digitale zenders
    • Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Kinderen van 1 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Makedonia?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Makedonia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Makedonia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Makedonia?

Dit hotel ligt in Islington, op 1,4 km van Emirates Stadion en op 5 km afstand van Brits museum en St. Paul's Cathedral. Ook Oxford Street en Liverpool Street liggen op 5 km afstand. Caledonian Road Underground Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Holloway Road Underground Station is het 14 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,4

7,0

Netheid

6,4

Locatie

7,4

Personeel en service

5,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 41 van 506 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 169 van 506 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 162 van 506 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 86 van 506 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 48 van 506 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lekkere bedden alleen jammer dat het geen 2 persoons was Geen lift ontbijt heel klein schalig maar wel goed te doen alles dichtbij metro, bus.
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Peter

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer matig hotel opslechte locatie met aardig personeel
2 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Reinder

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer

Teleurstellend

In een woord teleurstellend. Hotel is oud en versleten en volledig gedateerd. In de tijd dat wij aankwamen ook volledig omringd door allerlei bouwactiviteiten en dus veel lawaai en stof. Geen lift, versleten en vuile vloerbedekking, kruip door sluip door gangen etc. Heb direct willen cancelen, was pas na enig aandringen mogelijk en na betaling van een afkoopsom. Baliepersoneel was wel erg vriendelijk en begreep waarschijnlijk ook goed dat we iets anders hadden verwacht.
4 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Locatie ideaal

Londn is duur, maar hier is de prijs-kwaliteit verhouding echt zoek.
1 nacht verbleven in mei 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Jannie

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Weekendje Hotel Makedonia

Gedateerd budget hotel te midden van 2 bouwprojecten. Blijkbaar ook een aanrijdroute van politie/ambulance, die kwamen om de haverklap met luide sirenes langs, wat niet bevorderlijk voor de nachtrust was. Omdat het in de kamer erg warm was en er geen airco is, moest het raam open staan, dus of de kamer anders geluiddicht zou zijn, is ons niet bekend, al betwijfel ik het ten zeerste. Dat hebben we niet gecheckt. De kamer (nr. 104) doet op zich wel leuk aan, maar is krap. Bed en kussens waren in orde. Badkamer met douche is zeer gedateerd, komt niet echt fris over, voor 2 nachten is het wel te doen, zeker in relatie tot de betaalde prijs. Het ontbijt vonden wij minimaal. De 1e ochtend alleen sneetjes wit en bruin brood, de 2e ochtend (zondag) waren er mini-pistoletjes bij. Het ontbijtbuffet was zeker niet zo uitgebreid als op de getoonde foto's: geen luxe broodjes en croissants e.d. Wél erg harde tot blauwe gekookte eieren. Het personeel (wij hebben slechts 2 verschillende medewerkers gezien in 3 dagen) was vriendelijk. Zoals gezegd doet het hotel gedateerd aan. De vloerbedekking op de gangen en trappen is nodig aan vervanging toe. Er was gelukkig wel een afgesloten bagageruimte. In de beschrijving staat ook dat er een dakterras is, maar dat hebben wij niet gezien. De wifi hebben wij niet gebruikt. Wij hadden 3 gelijkwaardige kamers op 3 verschillende verdiepingen. Er is geen lift. In de buurt is niets te doen, behalve The Cally onder hotel, waar je iets kunt eten en drinken.
2 nachten verbleven in juni 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Evelien

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Aangenaam hotel

Ik was op doorreis dus niet veel gezien.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jan

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Toch goed toeven.

4 nachten gelogeerd, vriendelijke en goede service. Drukke straat Vluchtroute bij brand was vol gezet met pakken.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sander

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Goed hotel, gaan we graag weer naartoe

Goed hotel, prettig personeel, we gaan hier zeker weer naartoe. Goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Caledonian Road is prettig en naar onze maatstaven rustig (wij wonen zelf in het centrum van een stad). Kamers goed op orde, meubilair is soms aan reparatie toe. Goed ontbijt, heerlijke handdoeken en kamers die elke dag goed gereinigd worden. Opmerkingen over scheuren in de muur vind ik niet belangrijk, je bent niet in Londen om de hele dag in je kamer te blijven.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid

Hotel net buiten centrum

Het hotel is buiten het centrum van london, maar wel vlakbij openbaar vervoer. Het personeel is zeer bescheiden en nodigt niet uit tot gesprek. De kamer was netjes en basic. Iedere dag keurig achoongemaakt. Ontbijt was prima.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I enjoyed having many different choices of food for breakfast.
3 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mice entering room via hole toilet &common areas need refurbishment
4 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Vibeke

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Slidt med rent... god service og gode værelser.
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean friendly and in a good location, comfy bed, tea and coffee in room and breakfast included all for a decent price. Cool little bar on the main street under the hotel too. And a short walk from the the tube.
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was by far the worst hotel i have ever stayed at. This hotel is over due for a full renovation. The carpet in the hall away is very old with stains and rips and smelled bad. The room was beyond basic. There was no shower soap and the towel where stained ripped. The bathroom was extremely dated. The grout in the floor tiles was missing in spots and pipes/pluming look like it was done by an inexperienced family member ( cutting cost). The heat didn't work well , so the room was always cold. Please don't be fooled by the pictures posted. In addition, there was never anyone at the front desk. And since there was no in room phone , you would have to go to the front desk and ring a bell and wait about 15 minutes for someone to show up. They stressed that you NEED to check out before 11am. Wasn't a good experience at all.
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

4/10 – Slecht

CORINNE

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Chambre microscopique escalier petit moquette vétuste
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very basic amenities and in reality this property is far away from the pictures that are posted on the booking sites. I had a room on the street side and on early mornings I was able to hear all traffic noise almost like there wouldn't be any window. For such a very basic amenities this accommodation is overpriced. And on the positive note the mattress was good and hotel staff was friendly.
4 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Fredrik

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Bra läge om man ska kolla på Arsenal. Rummen var fina och service bra. Helt ok frukost. Ett bra hotell med bra läge.
3 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mary

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Overall good experience

Other than the street noise all night the staff was very good.
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very misleading! Run down property with temperature concerning rooms.
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Masako

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

概ね満足できるホテルでした。

ホテルのスタッフはフレンドリーで親切だし、部屋も広くて快適です。 朝食も充分だし、立地もいいです。エミレーツスタジアムには徒歩で行けるのでとても便利。 ただ1つエレベーターがなく、狭い階段を使ってスーツケースを運ぶのはちょっと大変です。
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Ann

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is grossly misrepresented in the listing. The hallways, stairs, and carpet are in dangerous disrepair. The room was not clean - bug in the bed, bed not made, last visitor's dishes still in the room, no soap or towels. I got in very late and was exhausted and the room had not been cleaned. In the morning when I got to the lobby, it was full of construction crews and equipment, including dangerous tools and ladders scattered around and blocking ingress and egress. They also neglect to mention that the disco on their first floor is not only loud and raucous but causes all manner of late night yelling and partying outside the property. I had people outside my window screaming profanities all night long. I consider this degree of misrepresentation to be fraudulent. Needless to say I did not stay the remainder of my three-night stay, and although the hotel did refund my future booking, they did not refund the two nights from this booking that I didn't use due to the disastrous and terrifying experience of the first night.
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Marie

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff was very friendly and helpful but the owner was very abrupt and come across as being rude. Great location but the hotel needs some renovation.
8 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Anna

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Okay but not worth over £100

Okay place to rest your head but considering it was over £100, it was disappointing. Marks on the walls, carpet held together with tape, weird stain on ceiling of room, hard mattress and pillows, WiFi signal not great, floor uneven, asked for double bed and got two small doubles (not bad but still) and breakfast was pretty bog standard (no bacon, eggs etc). However shower was good, bathroom clean, sheets clean, tv signal good, friendly staff. Seems like it needs a complete refurbishment. Pretty outdated, probably needs all new things but I wasn’t going to complain considering it was only one night. Not worth over £100 I paid. Wouldn’t come here again.
Shower (door didn’t shut properly)
Toilet
Sink
Bed
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Just horrible stay away

Stayed at this hotel after being stranded due to the power issue at Kings Cross station, if I’ve known it was that bad I would’ve slept on a park bench. It would’ve been more confortable and cleaner.
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Andrew

Positief: Personeel en service

Small hotel, nice room

Check-in area was really small and undergoing building work. Staff apologised for the mess, and checked us in within seconds. Stair carpets thread bare and trip hazards were several changes in flooring en route to our bedroom. Room was nice and clean with large bed and nice soft furnishings. Breakfast was continental style but included within the price. Property is about 150 metres from the Caledonian Road tube station.
1 nacht verbleven in augustus 2019