Lijiang Ancient City Hitone Resort bevindt zich in District Gucheng, een wijk in Lijiang, en ligt in een winkelbuurt en in de bergen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Black Dragon Pool-park en Dayan - Leeuwenheuvel. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Dongba Wanshen Tuin en Lijiang Spruce Plain een bezoekje brengen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Lijiang
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in District Gucheng
Bij Lijiang Ancient City Hitone Resort zijn er de volgende voorzieningen: een gratis à la carte ontbijt, een koffiebar/café en een bibliotheek. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een wasserij en een conferentiecentrum.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en vergaderruimtes
Een 24-uurs receptie, gemeenschappelijke werkruimte en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Lijiang Ancient City Hitone Resort hebben veel comfort met airconditioning en gratis minibars, bovenop voordelen zoals aparte eetruimtes en badjassen.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, aparte eetruimtes en kinderpantoffels
Zijn huisdieren welkom bij Lijiang Ancient City Hitone Resort?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Lijiang Ancient City Hitone Resort?
Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Lijiang Ancient City Hitone Resort van één nacht voor twee volwassenen op 12 nov. 2026 min. € 27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lijiang Ancient City Hitone Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Lijiang Ancient City Hitone Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Lijiang Ancient City Hitone Resort?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Lijiang ligt in de historische wijk, op 15 minuten wandelen van Black Dragon Pool-park, Black Dragon Pool Scenic Area en Dayan - Leeuwenheuvel. Ook Lijiang Muurschildering en Wangu-paviljoen liggen op 2 km afstand.