Fotogalerie voor 2-Bedroom Apt, Ski-in/Ski-out, Parking, Les Angles





2-Bedroom Apt, Ski-in/Ski-out, Parking, Les Angles biedt onder andere een wasserij. Skiërs en snowboarders vermaken zich in de sneeuw bij dit appartement met toegang tot de piste.
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer 50 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1011687635619
Over deze buurt
dit appartement ligt in Les Angles in de bergen. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Regionaal Park van de Catalaanse Pyreneeën en Lac de Matemale. Daarnaast kun je ook Zonneoven van Mont-Louis en Museo Municipal de Llívia bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Brasserie Le Bowling en Lou Bac Mountain zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals snowboarden en skiën.

Les Angles
In de buurt
- Wintersportplaats Les Angles - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Les Pelerins-skilift - 12 min. wandelen - 0.8 km
- Pla del Mir-skilift - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Parc Animalier des Angles en Capcir - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Wintersportplaats Bolquère-Pyrénées 2000 - 23 min. rijden - 21.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Les Jassettes - 10 min. rijden
- la Gallina - 29 min. rijden
- Crêperie Plein Soleil - 8 min. wandelen
- le viking - 17 min. rijden
- Galanga - 11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 2-Bedroom Apt, Ski-in/Ski-out, Parking, Les Angles
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.