Fotogalerie voor Housingleon Gaudí Suites





Housingleon Gaudí Suites biedt onder andere een wasserij.
Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Geheel appartement
4 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 7 200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Housingleon Gaudí Suites León
Housingleon Gaudí Suites Apartment
Housingleon Gaudí Suites Apartment León
HAICN17801022
Over deze buurt
dit appartement ligt in León in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Liceo Egipcio en Museum van León. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Plaza de San Martín en Centro Comercial Espacio León.

León, Castilla Leon
In de buurt
- Barrio Húmedo - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Kathedraal van León - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Plaza Mayor - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Convento de San Marcos - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Hospital de León - 6 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Converso - 1 min. wandelen
- Lumière - 3 min. wandelen
- Marcela - 2 min. wandelen
- Ezequiel - 2 min. wandelen
- Cafetería Brasil - 1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Housingleon Gaudí Suites
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
10/10
Netheid
Beoordelingen
30 sep 2024
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in september 2024