Aparthotel·Particuliere eigenaar
The Lapis Suite at The Platinum Hotel
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van The Linq
Fotogalerie voor The Lapis Suite at The Platinum Hotel





Aparthotel
Max. aantal: 4106.8 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 520
inclusief belastingen en toeslagen
19 dec - 20 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
The Lapis Suite at The Platinum Hotel
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van The Linq
Dit aparthotel beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een 24-uurs receptie. Parkeren is gratis. Elk aparthotel biedt gratis wifi, een kluis en een strijkplank/strijkijzer. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in The Lapis Suite at The Platinum Hotel is voorzien van een kluis en een strijkplank/strijkijzer. In dit aparthotel in Las Vegas is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: USD 155 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt

211 E Flamingo Rd, Las Vegas, NV, 89169