Geheel appartement

This apartment located in las Terreras,offers an outdoor swimming pool

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij This apartment located in las Terreras,offers an outdoor swimming pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij This apartment located in las Terreras,offers an outdoor swimming pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij This apartment located in las Terreras,offers an outdoor swimming pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat This apartment located in las Terreras,offers an outdoor swimming pool?

Dit appartement ligt in La Iglesia, op 15 minuten wandelen van Strand van La Iglesia, Playa Punta Popy en Haitian Caraibes Art Gallery. Ook Beach Garden Plaza en Winkelcentrum Plaza Rosada liggen op 2 km afstand.