Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment

Fotogalerie voor Apartment

Een keuken met een marmeren aanrecht, een spoelbak, een kookplaat, een magnetron, een koelkast en een raam met gordijnen. Drie zwarte barkrukken en een rode apparate staan op het aanrecht.
Een knus woongedeelte met een bank, een eettafel, een keukenhoek met een magnetron en een koelkast, en een plant in pot.
Een woonkamer met twee zwarte metalen banken, een glazen salontafel, een kamerbreed tapijt met dessin en een potplant.
Een bed met hoofdbord, nachtkastje en lamp.
Een balkon met een bed, een raam en een deur.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment

  • We’re offering this to anyone who’s interested and doesn’t have a place to stay in La Fortuna de San Carlos.<br><br>* Fully equipped apartment with everything you need.<br><br> * Air conditioning <br>* 2 bedrooms: <br>- Master bedroom with AC <br>- King-size bed<br>- 60-inch TV<br>* Internet<br>* Netflix<br>* Secure property with 24-hour camera surveillance.<br>* A 2-minute walk to downtown La Fortuna.<br><br>Packages are available that include hot springs and tours.<br><br> We’re happy to answer any questions you may have.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in La Fortuna. Baldi-warmwaterbronnen en Ecotermales Fortuna zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij La Fortuna-waterval en Arenal Volcano National Park. Arenal Adventure World en Kalambu-warmwaterbronnen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Fortuna
Meer appartementen in La Fortuna
Kaart
La Fortuna, Provincia de Alajuela

In de buurt

  • Een kerk met een klokkentoren, omgeven door een tuin met rode en oranje bloemen, palmbomen en een berg op de achtergrond.
    La Fortuna Park
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een waterval in een weelderig groen bos met helder water aan de voet.
    La Fortuna-waterval
    16 min. rijden - 6.7 km
  • Een waterval in een weelderig groen bos, met een persoon die aan de voet zit.
    Tabacon-warmwaterbronnen
    17 min. rijden - 15.0 km
  • Baldi-warmwaterbronnen
    8 min. rijden - 6.0 km
  • Los Lagos-warmwaterbronnen
    9 min. rijden - 7.0 km

Lokaal vervoer

  • La Fortuna (FON-Arenal) - 3 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Fortuneño
    11 min. wandelen
  • Lava Lounge Bar & Grill
    10 min. wandelen
  • Chocolate Fusión
    6 min. wandelen
  • Tayakiry Cafe
    9 min. wandelen
  • La Fonda 506
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment?

Dit appartement in La Fortuna ligt op 3 km afstand van La Fortuna Park, El Salto Fortuna Rivier en Arenal Adventure World. Ook Costa Rica Chocolate Tour en Ecoglide Arenal Park liggen op 5 km afstand.