Gehele woning

Villa Parkblick Apt. 17

Fotogalerie voor Villa Parkblick Apt. 17

Een woonkamer met een zwarte bank, een glazen salontafel en een schilderij aan de muur.
Een slaapkamer met een bed, een slaapbank, een grote spiegel en een schilderij van een strandgezicht.
Untagged
Een meerhoog gebouw met balkons en een rood pannendak.
Een moderne woonkamer met een bruine bank, een glazen salontafel en een schilderij van een strandgezicht.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Parkblick Apt. 17

  • UPDATE 2024: NIEUWE BADKAMER, NIEUWE KEUKEN, etc.

    Villa Parkblick, gebouwd in de traditionele badplaatsstijl, geniet een prachtige ligging tussen het ruime Lindenpark en het populaire stadsbos van Kühlungsborn. Het brede strand aan de Oostzee en de strandpromenade met zijn vele winkels en restaurants liggen op loopafstand. Ook de jachthaven met zijn levendige promenade is vlakbij.

    Op de eerste verdieping, met uitzicht op Lindenpark, bevindt zich een 3-kamerappartement (53 m²) voor maximaal 4 personen. Het ruime balkon biedt een prachtig panoramisch uitzicht op Lindenpark. De centrale ligging vlakbij het strand maakt het een ideaal vertrekpunt voor talloze activiteiten en excursies tijdens uw vakantie in Kühlungsborn. Of u nu een familievakantie, een strandvakantie of een actieve vakantie plant, Kühlungsborn is de perfecte vakantiebestemming!

    De ruime woonkamer is voorzien van een nieuwe leren slaapbank met een uitklapbare bedfunctie (inclusief matras), waardoor er slaapgelegenheid is voor een derde en vierde persoon. Een 55-inch UHD-tv, Blu-ray-speler (met een ruime keuze aan recente Blu-ray-schijven), stereo-installatie en gratis wifi bieden alle comfort van thuis.

    Vanuit de ruime eetkamer met open keuken heeft u toegang tot het grote, gemeubileerde, overdekte balkon met een prachtig panoramisch uitzicht op Lindenpark. In de eetkamer vindt u een tweede tv en een kinderstoel.

    De slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed en biedt ruimte voor een babybedje. Twee kledingkasten bieden voldoende opbergruimte.

    De moderne keuken (gebouwd in 2024) is volledig uitgerust met een vaatwasser, magnetron, koelkast, vierpits gasfornuis, oven, koffiezetapparaat en een ruime hoeveelheid serviesgoed.

    De moderne badkamer (gebouwd in 2024) met douchecabine is eveneens uitnodigend. Er is een föhn aanwezig.

    Op het ruime terrein hoort een parkeerplaats bij het appartement. Er is tevens een afsluitbare fietsenstalling en er zijn wasmachines en drogers (beide op muntbasis) beschikbaar.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Kuehlungsborn. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand Warnemunde en Strand van Kühlungsborn. Daarnaast kun je ook Ostsee-Grenzturm en Stadt- und Bädermuseum im Bad Doberan Möckelhaus bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bäderbahn Molli en Kräuterspirale zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kuehlungsborn
Meer vakantiehuizen in Kuehlungsborn
Kaart
Kühlungsborn

In de buurt

  • Een houten steiger die zich uitstrekt in een heldere blauwe zee, met mensen die erover lopen.
    Strand van Kühlungsborn
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een strand met een houten steiger die zich uitstrekt in de oceaan.
    Ostsee-Grenzturm
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een transparante overkapping met uitzicht op een jachthaven, boten en een helderblauwe lucht.
    Hafen Kühlungsborn
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Strandstoelen en huizen op een zandstrand met een bewolkte lucht.
    Strand Warnemunde
    41 min. rijden - 32.1 km
  • Haven van Rostock
    48 min. rijden - 34.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Neubukow - 19 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 85 min. rijden

Restaurants

  • Ankerbar Kühlungsborn
    2 min. wandelen
  • Vielmeer
    16 min. wandelen
  • Wilhelms
    6 min. wandelen
  • Cafe Del Mar
    19 min. wandelen
  • Edel&Scharf
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Parkblick Apt. 17?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Parkblick Apt. 17 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Parkblick Apt. 17 uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Villa Parkblick Apt. 17?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Kuehlungsborn ligt op 15 minuten wandelen van Strand van Kühlungsborn en Ostsee-Grenzturm. Ook Hafen Kühlungsborn en Ostsee Golf Resort Wittenbeck liggen op 5 km afstand.