Geheel appartement

Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment

Appartement | Exterieur
Appartement | Exterieur
Appartement | Privékeuken | Een koelkast, een oven, een kookplaat, een waterkoker
Appartement | Woonruimte | Televisie
Appartement | 1 slaapkamer, gratis wifi, beddengoed

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment

Dit appartement beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een eigen tuin, een televisie en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment heeft 3 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Gazon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • Toegang via buitengalerij

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 32181624838
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vinovo 1 Bedroom
Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment Kastela
Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment Apartment
Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment Apartment Kastela

Over deze buurt

Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment ligt in Kastela. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Bacvice en Boulevard van Split. Biblical Garden Stomorija en Maritiem Museum van Kroatië zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kastela
Meer appartementen in Kastela
Kaart
Kastela, Split-Dalmatia

In de buurt

  • Winery Bedalov
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Marina Kastela
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Strand Ostrog
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Kaštel Vitturi
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Kasteel Rusinac
    4 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Kaštel Stari Station - 10 min. rijden
  • Split (SPU) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Restoran Mamut
    5 min. rijden
  • B Cool
    4 min. rijden
  • Tich Kitchen & Bar
    6 min. rijden
  • OFIS.Caffe
    11 min. wandelen
  • QUEEN
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment inchecken?

Inchecken kan tot: 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment?

Dit appartement in Kastela ligt op 2 km afstand van Kaštilac en Marina Kastela. Ook Beach Ostrog en Kaštel Vitturi liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Villa Vinovo 1 Bedroom Apartment