Hotel Rural Mirador de Jubrique ligt in Jubrique in de bergen. Koninklijke Blikfabriek Wijnmakerij en Vissershaven van Estepona zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen ImagiArte en El Orquidario de Estepona bezoeken. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals bergbeklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en jagen. Bekijk onze reisgids voor Jubrique
Calle Algatocín, 2, Jubrique, 29492
In de buurt
Arabische Baden van Ronda
56 min. rijden - 47.7 km
Kloof van El Tajo
56 min. rijden - 48.1 km
Puente Viejo
56 min. rijden - 48.1 km
Puente Nuevo
59 min. rijden - 48.1 km
Castillo del Águila
34 min. rijden - 21.6 km
Lokaal vervoer
Station Cortes de la Frontera - 39 min. rijden
Gibraltar (GIB) - 101 min. rijden
Restaurants
Venta Solera
18 min. rijden
Los Labraos
22 min. rijden
El Patio Cocina Vegana
12 min. rijden
Venta Valdivia
22 min. rijden
Parriba Pabajo
39 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Rural Mirador de Jubrique
Hotel in de bergen
Hotel Rural Mirador de Jubrique biedt onder andere een snackbar/deli. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een automaat, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, een lift en een bagageopslagruimte
Een receptieruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Rural Mirador de Jubrique hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Rural Mirador de Jubrique?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Rural Mirador de Jubrique inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Rural Mirador de Jubrique uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Rural Mirador de Jubrique?
Dit hotel ligt in de bergen, op 14,9 km van Koninklijke Blikfabriek Wijnmakerij en op 40 km afstand van Castillo del Águila en El Orquidario de Estepona. Ook Nuestra Señora de Los Remedios en Castillo de San Luis liggen op 40 km afstand.