Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Infinity8 Bali bevindt zich in By Pass Ngurah Rai, een wijk in Jimbaran, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij de luchthaven. Winkelcentrum Bali Collection en Mall Bali Galeria zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Cultureel Park Garuda Wisnu Kencana en Strand van Pandawa. Ook Oorlogsmonument en Udayana-universiteit zijn zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals kajakken, duiken en snorkelen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Jimbaran
Jl. ByPass Ngurah Rai no. 88A, Jimbaran, Bali, 80361
In de buurt
Jimbaran Beach
5 min. rijden - 2.6 km
Udayana-universiteit
13 min. wandelen - 1.1 km
Oorlogsmonument
15 min. wandelen - 1.3 km
Honorair consulaat van Italië
4 min. rijden - 2.3 km
Samasta Lifestyle Village
5 min. rijden - 3.6 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 18 min. rijden
Restaurants
Mee Mami
5 min. wandelen
Warung Kampoeng
4 min. wandelen
Warung Sedap Batam
5 min. wandelen
Bakul kauman
7 min. wandelen
RM Padang Rene Boss
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Infinity8 Bali
Hotel met een chique stijl niet ver van Oorlogsmonument
Infinity8 Bali bevindt zich dicht bij Udayana-universiteit en Cultureel Park Garuda Wisnu Kencana en biedt een poolbar, dagelijks een gratis receptie en een dakterras. Trakteer jezelf op wellness met een lichaamsbehandeling of een massage. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van Indonesische gerechten. Naast shoppen ter plaatse en een koffiebar/café, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een lift
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, barbecues en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 177 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en (laptop)kluisjes, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Led-tv van 32 inch met premium kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 300000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer IDR 181000 voor volwassenen en IDR 90500 voor kinderen
Toeslag voor kabelinternet op de kamer: IDR 250000 per 24 uur (bedrag kan variëren)
Toeslag voor kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes: IDR 250000 per 24 uur (bedrag kan variëren)
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 250000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor extra bed: IDR 300000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad en de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Kila Infinity8 Bali Hotel Jimbaran
Kila Infinity8 Bali Jimbaran
Infinity8 Bali Hotel Jimbaran
Infinity8 Bali Hotel
Infinity8 Bali Jimbaran
Kila Infinity8 Bali
Kila Infinity8 Bali inspired by Aerowisata Hotels Resorts
Infinity8 Bali Hotel
Infinity8 Bali Jimbaran
Infinity8 Bali Hotel Jimbaran
Infinity8 Bali CHSE Certified
Veelgestelde vragen
Beschikt Infinity8 Bali over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Infinity8 Bali?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Infinity8 Bali van één nacht voor twee volwassenen op 10 mrt. 2026 min. € 32, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Infinity8 Bali?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Infinity8 Bali inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Infinity8 Bali uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Infinity8 Bali een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 250000 per voertuig.
Waar staat Infinity8 Bali?
Dit hotel ligt in By Pass Ngurah Rai, op 1,2 km van Oorlogsmonument en op 2,3 km van Udayana-universiteit. Ook Winkelcentrum Bali Collection en Cultureel Park Garuda Wisnu Kencana liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Infinity8 Bali
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
6,8
Locatie
8,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 87 van 209 beoordelingen
10 - Uitstekend
87
Gastenscore: 8 - Goed. 63 van 209 beoordelingen
8 - Goed
63
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 209 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 209 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 209 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
8/10 – Goed
Jeroen
Reisde met partner
19 okt 2023
Positief: Netheid
Prima verblijf gehad, maar niet heel bijzonder. Het is een groot, mooi hotel maar in de omgeving niks te beleven. Als je er op uit wilt moet alles met een grab, en daarnaast weinig eetgelegenheden op loopafstand.
De kamer was erg donker omdat deze grenst aan de binnenkant van het hotel, geeft een wat benauwd gevoel.
Zwembad is prima maar nodig aan onderhoud toe. Daarnaast zijn er geen parasollen waardoor het erg warm is.
Jeroen
3 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
2/10 – Ontzettend slecht
lo, netherland
21 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not a nice stay
Room smelled horrible, no windows in the room. Very small and hard bed. Breakfast was not good, mininum choice. We were staying here during the earthquake, everybody felt it , the whole building was shacking. Most of the guest went outside the hotel. The staff didnt did a good jod of informing us of the procedure, didn’t informed us all!! I had to go to the reception to ask what now. Very bad service.
Every night there were people checking in middle of the night and were very noisy, we woke up every night because of that. I will never recommend this hotel to anyone.
lo
3 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel voor een mooie prijs
Kila Hotel is een mooi hotel met een mooi zwembad. Gelegen aan een drukke weg maar daar heb je geen geluidsoverlast van. Ontbijt is eenvoudig doch goed. Vriendelijk personeel en schone kamers,
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
TKara, Rotterdam
20 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quality hotel in a good location
The hotel is the best hotel I stayed at during my vacation in Bali. The hotel has excellent breakfast, great professional staff and has a magnificent pool on the roof with a beautiful view. We stayed for two nights, but i wish we stayed longer.
TKara
2 nachten verbleven in augustus 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Dahir
16 feb 2026
Dahir
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Takashi, osaka-city
12 jan 2026
Takashi
10 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Nagasaka
11 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
プールが小さいのが少し残念ですが他は値段の割に素晴らしいと思う
Nagasaka
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Shaun
8 nov 2025
Shaun
13 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Lena
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lena
13 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Wayne
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great value
Great value place, not far from airport. Nice pools on the roof.
Wayne
2 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Maria
Reisde met familie
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel overall was excellent, however was very busy and noisy as facing a busy free way and not much to see in the surroundings and isolated from any interesting activities. Very disappointed
Maria
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Toshiyuki
Zakenreiziger
9 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and comfortable, will go back again
henrique
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
John
13 mrt 2025
John
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Ryan
Reisde met partner
8 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ryan
6 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Ariel
Zakenreiziger
19 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Ariel
6 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Devanand
Reisde met partner
8 nov 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall it was a nice stay, great service.
Devanand
4 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Brittany
30 okt 2024
Brittany
13 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
James
28 okt 2024
James
4 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Javier Lugo
Reisde met familie
22 okt 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I recently stayed at this hotel and, while the staff were incredibly friendly and accommodating, there were several disappointing aspects of my experience. The restroom in my room had noticeable mold, which was concerning. Additionally, the daily room service was hit-or-miss, with minimal effort put into cleaning and restocking essentials. Even when replaced, the towels didn’t smell clean, which was quite off-putting.
The evening events were underwhelming, with almost no participation, and the atmosphere felt lackluster. On multiple occasions, I had to actively seek out the bartender on the rooftop, as they were often nowhere to be found, making it difficult to order drinks.
The staff’s friendliness was the saving grace of my stay, but unfortunately, the other issues overshadowed what could have been a more enjoyable experience.
Javier Lugo
5 nachten verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
Chika
Reisde met familie
14 okt 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms very small and loud. Best part was the nice breakfast on the rooftop.