Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apartment on the edge of Lagoa do Paraíso and 200m from the main avenue in Jijoca
Vakantiehuis in Jijoca de Jericoacoara
Fotogalerie voor Apartment on the edge of Lagoa do Paraíso and 200m from the main avenue in Jijoca





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 44
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa das Palmeiras Jeri
Villa das Palmeiras Jeri
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 160 beoordelingen
De prijs is € 54
inclusief belastingen en toeslagen
15 jul - 16 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
Centro Jijoca de Jericoacoara, CE
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment on the edge of Lagoa do Paraíso and 200m from the main avenue in Jijoca
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
1 externe beoordeling
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotels in Philippeville
- Hotels in Edegem
- Hotels in Barcelona
- Hostels Delft
- Essenza Hotel
- Hotels nabij De Mercator
- Hotels in Fécamp
- Fletcher Hotel Château De Raay
- Campings en stacaravans Oostduinkerke-Bad
- Hotel Xcaret Arte – All Parks / All Fun Inclusive, Adults Only
- Go Hotel City
- Hotel Berlin, Berlin, a member of Radisson Individuals
- Hotels inclusief ontbijt in Sint-Andries
- Hotels nabij Strand van Calais
- Particuliere vakantiehuizen Evia
Autoverhuur
Pakketten
Vakantiehuizen