Aparthotel
Cozy Studio at Grand Kamala Lagoon Apartment near Mall
Aparthotel met een buitenzwembad in Bekasi
Fotogalerie voor Cozy Studio at Grand Kamala Lagoon Apartment near Mall





Aparthotel
Max. aantal: 2
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 32
inclusief belastingen en toeslagen
25 nov - 26 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Cozy Studio at Grand Kamala Lagoon Apartment near Mall
Aparthotel met een buitenzwembad in Bekasi
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad en een geldautomaat/bankservice. Dit aparthotel heeft gratis wifi, een zetelbed en gratis flessenwater. Je vindt er tevens een douche en gratis toiletartikelen.
Elke kamer met airconditioning in dit aparthotel is voorzien van gratis flessenwater en gratis toiletartikelen. Elke kamer is uitgerust met eenpersoons zetelbedden. In dit aparthotel in Bekasi is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Comfort Living 2BR at Mutiara Bekasi Apartment
Comfort Living 2BR at Mutiara Bekasi Apartment
- Zwembad
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 38
inclusief belastingen en toeslagen
25 nov - 26 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: IDR 110000 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cozy Studio at Grand Kamala Lagoon Apartment near Mall Bekasi
Over deze buurt

Emerald - South FL35 #17 Jl KH. Noer Ali, Bekasi, 17148








