Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Mags House a 300 mt dal Mare
Deze rookvrije villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Geniet in deze villa van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088005C2RAOA5QU3
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Ispica. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Vendicari en Strand van Calamosche. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Vini di Olindo Giuseppe en Cabana & Nabana. Bekijk onze reisgids voor Ispica
Santa Maria del Focallo, Libero consorzio comunale di Ragusa
In de buurt
Strand van San Lorenzo
34 min. rijden - 23.6 km
Spiaggia di Lido di Noto
48 min. rijden - 38.1 km
Marza
10 min. wandelen - 0.9 km
Strand van Santa Maria di Focallo
10 min. rijden - 1.9 km
Porto di Pozzallo
45 min. rijden - 24.3 km
Lokaal vervoer
Station Pozzallo - 15 min. rijden
Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 71 min. rijden
Restaurants
Mattioli Cafe
16 min. rijden
Ricotta Di Capra Da Rina E Gaetano
14 min. rijden
Zuma Beach
7 min. rijden
Gopizza
15 min. rijden
Il velieri
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Mags House a 300 mt dal Mare over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Mags House a 300 mt dal Mare?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Mags House a 300 mt dal Mare inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mags House a 300 mt dal Mare uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mags House a 300 mt dal Mare?
Deze villa in Ispica ligt op 2 km afstand van Marza en Strand van Santa Maria di Focallo. Ook Vini di Olindo Giuseppe en Spiaggia Pietre Nere liggen op 15 km afstand.