cabañas hostal PINARES DEL MAR ligt in El Quisco. Bezoek Casa de Isla Negra en Huis van Pablo Neruda, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar El Peral Lagoon en Penguin Island. Centro Cultural Camilo Mori en Centro Cultural Nicanor Parra zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor El Quisco
Beschikt cabañas hostal PINARES DEL MAR over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 12 buitenzwembaden.
Zijn huisdieren welkom bij cabañas hostal PINARES DEL MAR?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij cabañas hostal PINARES DEL MAR inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij cabañas hostal PINARES DEL MAR uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat cabañas hostal PINARES DEL MAR?
Dit huisje in El Quisco ligt op 10 minuten wandelen van Pablo Neruda-museum, Huis van Pablo Neruda en Casa de Isla Negra. Ook Strand van Isla Negra en Centro Cultural Camilo Mori liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.