De Room Suite 2 San Agustin 45 in Icod de los Vinos is de perfecte accommodatie voor een stressvrije vakantie met je geliefden. De accommodatie van 53 m² bestaat uit een keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 2 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine. Deze accommodatie biedt niet: Wi-Fi en airconditioning.
De woning ligt dicht bij het strand en het openbaar vervoer is op loopafstand.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze woning heeft licht- en waterbesparende voorzieningen.
Gelijkaardige accommodaties
Vacation 'Suite 3 San Agustín 45' with Balcony and Wi-Fi
Icod de los Vinos
Vacation 'Suite 3 San Agustín 45' with Balcony and Wi-Fi
dit appartement ligt in Icod de los Vinos. Bezoek Buenavista Golf en Chinyero Volcano als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Paisaje Protegido de Rambla de Castro en Montaña de los Frailes. Camello Center en PuebloChico-themapark zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Icod de los Vinos
Zijn huisdieren welkom bij 'Suite 2 San Agustin' with Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 'Suite 2 San Agustin' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 'Suite 2 San Agustin' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 'Suite 2 San Agustin' with Wi-Fi?
Dit appartement in Icod de los Vinos ligt op 10 minuten wandelen van Iglesia de San Marcos, Dracaena draco en Parque del Drago. Ook Playa de San Marcos en Playa Moreno liggen op 3 km afstand.