Gehele woning·Particuliere eigenaar
Finca Las Barandas, Vista al Mar
Fotogalerie voor Finca Las Barandas, Vista al Mar





Gehele woning
1 badkamer50 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Finca Las Barandas, La Acacia
Finca Las Barandas, La Acacia
- Uitzicht op zee
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife
In de buurt
Dracaena draco15 min. wandelen - 1.3 km- Playa de San Marcos7 min. wandelen - 0.6 km
- Iglesia de San Marcos14 min. wandelen - 1.2 km
- Parque del Drago15 min. wandelen - 1.3 km
- Playa del Guincho6 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
- Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 47 min. rijden
Restaurants
- Cafetería Hespérides17 min. wandelen
- Bonets Grill17 min. wandelen
- Casa del Dragó17 min. wandelen
- Restaurante Casa Carmen16 min. wandelen
- Cafetería La Tentación19 min. wandelen








