Dit rookvrije pension heeft niet alleen een wasserij, maar ook een snelle incheckservice en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis.
In La Riviera Suites Madhapur heeft elke kamer geluiddichte muren.
Inchecken kan vanaf: 12:00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 11.8 per accommodatie, per dag
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 11.8 per accommodatie, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
"La Riviera Suites Madhapur"
La Riviera Suites Madhapur Hyderabad
La Riviera Suites Madhapur Guesthouse
La Riviera Suites Madhapur Guesthouse Hyderabad
Over deze buurt
La Riviera Suites Madhapur ligt in Madhapur, een wijk in Hyderabad. Geniet van de prachtige natuur bij KBR National Park en Mrugavani National Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Shilparamam Cultural Society en Hyderabad Botanical Gardens. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hyderabad International Convention Centre of G.M.C. Balayogi Athletic Stadium. Bekijk onze reisgids voor Hyderabad
Hyderabad (HYD-Internationale luchthaven Rajiv Gandhi) - 28 min. rijden
Restaurants
Chili's Grill & Bar
15 min. wandelen
Fusion 9
15 min. wandelen
Last House
11 min. wandelen
Kasani GR
8 min. wandelen
Chutneys
15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Riviera Suites Madhapur?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 11.8 per accommodatie, per dag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La Riviera Suites Madhapur inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12:00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Riviera Suites Madhapur uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Riviera Suites Madhapur?
Dit pension ligt in Madhapur, op 15 minuten wandelen van Durgam Cheruvu Lake en Shilparamam Cultural Society. Ook Inorbit Mall en Mindspace IT Park liggen op 2 km afstand. Durgam Cheruvu Station ligt op 12 minuten wandelen en naar Madhapur Station is het 19 minuten wandelen.