Gehele flat

LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach

Fotogalerie voor LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach

Een moderne keuken met witte kastjes, een marmeren aanrechtblad en uitzicht op een balkon met een tafel en stoelen.
Een keuken met een roestvrijstalen spoelbak, een zwarte koffiezetapparaat en twee theecornetten.
Buiten dineren
Een moderne hotelkamer met een bed, nachtkastje en een televisie waarop een zeeschildpad wordt getoond.
Een smalle gang met een witte deur aan het einde, een houten tafel met een glas erop, en een plafondlamp.

Beoordelingen

6,6 op 10 –

Gehele flat

1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach

  • Can't beat the location of this studio condo! Located in the middle of Waikiki you'll be just a 5 min walk to world famous Waikiki Beach, and near all the restaurants, cafes, bars, and shopping you can imagine. This small studio condo makes the perfect home base for solo or couple travelers- equipped with a queen size bed, 50" smart TV with cable, a kitchenette with mini fridge, Keurig, and microwave, and bathroom with walk in shower.

    Please keep in mind, that while staying in Waikiki has tons of perks- it is a lively city and has the noise that comes with such. We make many efforts to ensure guests are as comfortable as possible, but you may not be used to sleeping in this environment. If you are a light sleeper, we are happy to provide complimentary earplugs or sound machine. Please request when booking or any point during your stay.

    IMPORTANT NOTE:
    Insects, “pests”, geckos, and anything else of such nature are a valuable part of our ecosystem. Just like any other host, or hotel, we routinely treat for household insects, while it is rare to see such inside, it is always a possibility given our environment. This is especially the case if food, trash, or dirty dishes are left out. Please understand that they are naturally occurring and do not reflect upon the cleanliness of the unit. Unless harmful, or in excess, it does not constitute cause for a refund.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt
  • Strandlakens
  • Strandstoelen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Kitchenette

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • Dicht bij een dierentuin
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 1260230500075, GE-023-326-0032-01, TA-023-326-0032-01
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Waikiki, een wijk in Honolulu, en ligt vlak bij het strand. International Market Place en Royal Hawaiian Center zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Waikiki Beach en Diamond Head. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Neal S. Blaisdell Center of Aloha Stadium. Bekijk onze reisgids voor Honolulu
Meer flats in Honolulu
Kaart
Honolulu, HI

In de buurt

  • Een strand met mensen die zwemmen en zonnebaden, met palmbomen en hoge gebouwen op de achtergrond.
    Waikiki Beach
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een winkelgebied met palmbomen en een gebouw met een bord waarop staat
    International Market Place
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een kuststadsbeeld met hoge gebouwen, een opvallende berg en een strand.
    Kuhio Beach Park
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een strand met palmbomen, een standbeeld en mensen die ontspannen onder parasols.
    Waikiki Beach Walk
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een resort binnentuin met palmbomen, een stenen pad en een gebouw met een bord waarop 'Island Vintage Coffee' staat.
    Royal Hawaiian Center
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Honolulu, HI, (HNL-Daniel K. Inouye Intl.) - 25 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. wandelen
  • Musubi Cafe IYASUME
    2 min. wandelen
  • Maguro Spot
    1 min. wandelen
  • Eggs ‘n Things – Waikiki Beach “Eggspress”
    4 min. wandelen
  • Five Star Poke
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach?

Dit appartement ligt in Waikiki, op 10 minuten wandelen van Waikiki Beach, International Market Place en Honolulu Zoo. Ook Royal Hawaiian Center en Waikiki Beach Walk liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over LOCATION, LOCATION, LOCATION!! Just 5 minutes to Waikiki Beach