Water Front Villa OASIS-OARAI
Vakantiepark met 15 buitenzwembaden en een sauna in Hitachinaka
Fotogalerie voor Water Front Villa OASIS-OARAI





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 339
26 nov - 27 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Standaard villa, uitzicht op zwembad laden

Standaard villa, uitzicht op zwembad
Hoogtepunten
Een vlonderterras/patio
Klimaatregeling
Verwarming met klimaatregeling
Aparte slaapkamer
Een aparte privébadkamer
Een haardroger
Woonkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

442 ajigaura-cho, Hitachinaka, ibarakiken, 311-1201
Over deze accommodatie
Water Front Villa OASIS-OARAI
Gelijkaardige accommodaties

Dormy Inn mito Hot Springs
Dormy Inn mito Hot Springs
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Parkeerplaatsen beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 539 beoordelingen
De prijs is € 65
21 dec - 22 dec
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 15.00 uur tot 21.30 uur
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken








