Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles)
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een buitenzwembad, een sauna en een wasserij. Je vindt er ook een spelletjesruimte, een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis heeft 5 slaapkamers en biedt een dvd-speler en een balkon. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en Dvd-speler. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad en een sauna.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Sauna
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Houtkachel
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Tv
Videogames
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Fietsen
Spelletjesruimte
Tafeltennis
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Herblay naast een golfbaan. Arc de Triomphe en Eiffeltoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Champs-Élysées en Rue du Faubourg Saint-Honoré. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade de France of Paris La Défense Arena. Bekijk onze reisgids voor Herblay
Station Saint-Germain-en-Laye Achères-Grand-Cormier - 13 min. rijden
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 51 min. rijden
Restaurants
Nagoya
7 min. rijden
La Bûche
7 min. rijden
Thaï Siam
13 min. wandelen
Villa Mia
7 min. rijden
Ali Baba
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles) over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles)?
Dit sportieve vakantiehuis in Herblay ligt op 1,1 km van Seine en op 10 km afstand van Essec Business School en Île de Loisirs de Cergy-Pontoise. Ook La Défense en Stade de France liggen op 20 km afstand. Station Herblay ligt op 22 minuten wandelen.
Beoordelingen over Large house with heated swimming pool, near Paris, Vexin and Châteaux (Versailles)