Gehele woning

Happy Landing

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Happy Landing

Een tuin met een stenen gebouw, een tuinkamer en twee comfortabele stoelen.
Een kamer met een model zeilboot, uitzicht op zee en een bord waarop staat 'Ik wil graag aan de kust zijn'.
Een gezellige woonkamer met twee banken, een salontafel en een bijzettafeltje.
Een stenen pad dat leidt naar een witte poort, omgeven door weelderige begroeiing en een helderblauwe lucht.
Een gezellige woonkamer met een open haard, een bank, een televisie en een boekenkast.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Happy Landing

  • Cottage naast een golfbaan
  • Happy Landing biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches
    • Keukens, ovens en broodroosters

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

Happy Landing ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Harlech. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Harlech Castle en Y Lasynys Fawr. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Pensarn Harbour en Llandanwg Harbour. Hufenfa'r Castell en Aber Artro Hall Gardens zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Harlech
Meer cottages in Harlech
Kaart
Rhiw Cenglau Llanfair, Harlech, Wales, LL46 2RR

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een meer en een kronkelend pad.
    Eryri National Park
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een kasteel op een heuvel met uitzicht op een stad, met groene velden en bergen in de verte.
    Harlech Castle
    5 min. rijden - 2.4 km
  • Llandanwg Beach
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Royal St. David's Golf Club
    4 min. rijden - 2.1 km
  • Traeth Llandanwg Beach
    6 min. rijden - 2.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Llandanwg - 15 min. wandelen
  • Liverpool (LPL-John Lennon) - 156 min. rijden

Restaurants

  • The Australia
    19 min. rijden
  • Allports Fish And Chips
    19 min. rijden
  • Mash and Barrel
    25 min. rijden
  • Spooner's Grill, Café & Bar
    18 min. rijden
  • The Port
    19 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Happy Landing?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Happy Landing inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Happy Landing uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Happy Landing?

Deze sportieve cottage in Harlech ligt op 15 minuten wandelen van Traeth Harlech en Cardigan Bay. Ook Llandanwg Beach en Pensarn Harbour liggen op 2 km afstand. Station Llandanwg ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Pensarn is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch