Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Liberte Hakone Gora
Deze rookvrije villa beschikt over een microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte, een koelkast in de gemeenschappelijk ruimte en een wasserij. Parkeren is gratis. Barbecues en een gemeenschappelijke woonkamer zijn enkele van de overige voorzieningen. Deze villa heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met traagschuimmatras. Geniet van een diep bad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een was-droogcombinatie en een rijstkoker. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad, pantoffels, een toilet met elektronische bidet en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Gezinsvriendelijk
Kindereetgerei
Keuken
Bakplaat
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Oven met roosterfunctie
Rijstkoker
Slaapkamers
4 slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Toilet met elektronisch bidet
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Buiten
Barbecue
Terras
Wasvoorzieningen
Was-droogcombinatie
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toeslag: JPY 3.000 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Borgsom: JPY 3.000 per verblijf
Losloopgebied
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
In de bergen
In een historische wijk
In een nationaal park
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De vermelde optionele uitrustingstoeslag geldt voor gasten die gebruikmaken van de barbecue.
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van JPY 3000 per huisdier, per verblijf, naast een borgsom van JPY 3000 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er zijn voer- en drinkbakken en een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: JPY 3000 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: JPY 3000 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor uitrusting: JPY 2000 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Liberte Hakone Gora
Liberte Hakone Gora Hakone
Villa Liberte Hakone Gora Villa
Villa Liberte Hakone Gora Hakone
Villa Liberte Hakone Gora Villa Hakone
Over deze buurt
deze villa bevindt zich in Gora, een wijk in Hakone, en ligt vlak bij een treinstation en in de bergen. Hakone Kowakien Yunessun en Warmwaterbronnen van Hakone zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Ōwakudani en Lake Ashi. Hakone-piratenschip en Speelgoedmuseum van Hakone zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hakone
Zijn huisdieren welkom bij Villa Liberte Hakone Gora?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van JPY 3000 per verblijf en een toeslag van JPY 3000 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Liberte Hakone Gora?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij Villa Liberte Hakone Gora van één nacht voor twee volwassenen op 21 apr. 2026 min. € 249, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Liberte Hakone Gora inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Liberte Hakone Gora uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Liberte Hakone Gora?
Deze villa ligt in Gora, op 2 km afstand van Museum voor de Kunsten van Hakone, Ōwakudani en Hakone Kowakien Yunessun. Ook Meissen-porseleinmuseum van Hakone en Sengokuhara-onsen liggen op een kwartiertje wandelen. Station Hakone Gora ligt op 19 minuten wandelen.
Beoordelingen over Villa Liberte Hakone Gora
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 8 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 8 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
8,4
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
4/10 – Matig
トシユキ
2 aug 2025
トシユキ
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Beatriz
Reisde met een groep, Reisde met familie
14 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This house is perfect for big groups and the onsen is excellent! We would repeat for sure!
Beatriz
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Zeinab
Reisde met familie
2 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
After staying in Tokyo this place was amazing for our family because of the space alone! The property is around an 8min walk from the end of the Hakone Pass cablecar and the ropeway connection. It rained most of our stay but there is a nice outdoor table set and a lot of japanese anime comics (in Japanese) in a lovely takana room with bean bags. Kitchen is well stocked except i couldnt find a knife but theres a lot of plates, bowls etc etc. The bathtub was amazing on the cold days. Would def recommend for larger groups or families in need of stretching their legs a little! The only other thing to note is that it gets pretty quiet around the area so have a dining plan prepared for arrival. I do think check in could be slightly earlier but the email did say you could store luggage from midday.
If you want to hang out at a "college fraternity house" style apartment, this is your place. You are greeted by a can of pesticide, must walk up a staircase that is clearly a hazard, suffer a bath that doesn't work, and a refrigerator full of used condiments. Don't worry, you will receive snarky emails from the owner telling you just how many towels you're allowed to use while you're there.
If you do happen to make it up the stair case without it falling down, don't plan on sleeping. There is a cat who will meow incessantly at your window throughout the night. The owners claim that it's a stray cat, though there is cat food inside the property.
We tried communicating with the property owner, but we're treated as though we were the fools who are banking their vacation house. Highly recommend that you do NOT book at this location.