Japan Countryside HAKONE B&B ligt in Sengokuhara, een wijk in Hakone. Gora-park en Hakone Kowakien Yunessun zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Ōwakudani en Lake Ashi. Hakone-piratenschip en Hakone-en-aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hakone
Overweeg een verblijf bij Japan Countryside HAKONE B&B en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een koffiebar/café. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een bar.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, rookvrije accommodatie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en barbecues
Conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Japan Countryside HAKONE B&B hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.000 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Pantoffels
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Aparte zitruimte
Draagbare ventilator
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 1000 per dag
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Japan Countryside HAKONE B&B?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000 per dag.
Hoe laat kan ik bij Japan Countryside HAKONE B&B inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Japan Countryside HAKONE B&B uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Japan Countryside HAKONE B&B?
Deze bed & breakfast ligt in Sengokuhara, vlak bij Sengokuhara-onsen en Museum voor Venetiaans glas in Hakone. Ook Sengokuhara Susuki-grasvelden en Lalique-musueum van Hakone liggen op 2 km afstand.